سه شنبه، 3 مهر 1397 23:24:10
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

کارگاه شیوه‌های خدمات الکترونیکی انتشارات الزویر (‌Elsevier‎‎) در دانشگاه علامه

کارگاه آموزشی شیوه‌های بهره‌گیری از منابع و خدمات الکترونیکی انتشارات الزویر (‌Elsevier‎‎)توسط کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه برگزار شد.

به گزارش عطنا، کارگاه آموزشی شیوه‌های بهره‌گیری از منابع و خدمات الکترونیکی انتشارات الزویر روز دوشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۶ به همت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد ا در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم ارتباطات برگزارشد.

خانم اوزگه سرت‎دمیر، مدرس ارشد انتشارات الزویر در این کارگاه به ارائه مطالبی پیرامون خدمات الکترونیکی انتشارات الزویر و پایگاه‎‎های اطلاعاتی  Scival، Scopus، Science Direct پرداخت.

در پایان به شرکت کنندگان گواهی شرکت در اهدا شد.

گفتنی است اِلزِویر (به هلندی: Elsevier، تلفظ هلندی: اِلسِفیر) نام یکی از بزرگترین ناشرین مطبوعات پزشکی و علمی جهان است. این مؤسسه در آمستردام قرار دارد. در حالی که در آمریکا، انگلستان و جاهای دیگر نیز فعالیت‌های مهمی دارد. این موسسه، به عنوان یک ناشر چند رسانه‌ای پیشرو، پیشتاز ارایه اطلاعات علمی و بهداشتی در دنیاست که بیش از ۲۰۰‌هزار محصول و خدمت، شامل مجله، کتاب، محصولات و خدمات الکترونیکی و پایگاه‌های اطلاعاتی، ارایه می‌دهد و به بیش از ۳۰‌میلیون دانشمند، دانشجو و متخصص عرصه بهداشت و اطلاعات در سرتاسر دنیا خدمت‌رسانی می‌کند. مرکز ثقل فعالیت موسسه الزویر انتشار کتاب و مجله علمی است

عکس: سمانه ستاری-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *