سه شنبه، 3 مهر 1397 23:26:31
آخرین اخبار
گزارش تصویری/ (5)

هفته فیلم مستند کارستان در دانشکده اقتصاد/ روز سوم، نمایش پنبه تا آتش

روز دوم «هفته فیلم مستند کارستان»، با نمایش فیلم «پنبه تا آتش» در حضور عوامل و استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی در دانشکده اقتصاد این دانشگاه ادامه یافت.

به گزارش عطنا، نمایش مستند «پنبه تا آتش» به کارگردانی بهرام عظیم‌پور از سوی بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان با حضور زاهد شیخ‌الاسلامی، مدرس و مشاور در زمینه رهبری، لطفعلی بخشی، استاد و عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، حسین صامعی، استاد دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه صنعتی شریف و سعید جابر انصاری، عضو هیئت مدیره بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان و مدیر میزگرد با محوریت «صنعت»، دوشنبه ۱۷مهرماه در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه برگزار شد.

این فیلم روایتی از زندگی و کارِ صنعت‌گر و کارآفرین نخبه کشور، علی‌اصغر حاجی‌بابا است. کسی که کار خود را از دوران کودکی و با شغل لحاف‌دوزی آغاز کرد و در جریان زندگی پرتلاطم و پر فرازونشیب خود توانست راه کسب وکار مستقل و شخصی خود را در صنعت پیدا کرده و حرفه خود را به همراه خانواده توسعه دهد تا جایی که او را به‌عنوان بنیان‌گذار صنعت ریخته‌گری و فروآلیاژها در ایران می‌شناسند. این فیلم روایت هشتاد و چهار سال زندگی و تلاش بی‌وقفه این فرد در کوران کار، مبارزات سیاسی، مشکلات اقتصادی و موانع اجتماعی گوناگون از زبان خود ایشان، نزدیکان و همکاران‌اش است.

علاقه‌مندان به تماشای فیلم‌های کارستان می‌توانند برنامه هفته اکران این مستندها را در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان دنبال کنند.

عکس: ریحانه مهیاری- عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *