سه شنبه، 27 شهریور 1397 22:55:13
طی رقابت شبکه دانشگاه‌های جاده ابریشم به دست آمد؛

کسب رتبه اول مسابقه عکاسی فوکوس ۲۰۱۷ توسط تیم دانشگاه علامه طباطبائی

تیم دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در مسابقه عکاسی فوکوس ۲۰۱۷ در رقابت با تیم های اعزامی از ۶۰ دانشگاه دنیا موفق شد رتبه اول را در این رقابت از آن خود کند.

به گزارش عطنا به نقل از مدیریت همکاری های علمی بین المللی، مسابقه عکاسی فوکوس که هر ساله توسط شبکه دانشگاه های جاده ابریشم برگزار می شود، امسال با موضوع «جاده ‏ها: شخص، تاریخ و مناظر در امتداد جاده ابریشم» برگزار شد. در این مسابقه دانشجویان و کارشناسان بیش از ۶۰ دانشگاه از ۲۵ کشور دنیا در آن به رقابت پرداختند. در این رقابت دانشجویان و کارشناسانی از دانشگاه‏های ایران از جمله: اصفهان، بین المللی امام خمینی و دانشگاه علامه طباطبائی نیز شرکت داشتند.

در این رقابت آقای علی اصغر حیدری کارشناس تفاهم نامه‏ ها و قراردادهای بین ‏المللی دانشگاه با عکس «سمبل جاده ابریشم» مقام نخست و جایزه بزرگ این مسابقه را از آن خود کرد. همچنین عکسی از خانم مریم بلوری دانشجوی دکتری زبان انگلیسی جزو منتخبین سطح چهار این مسابقه شد.  قرار است جوایز مسابقه فوکوس ۲۰۱۷، نوزدهم آبان ماه سال جاری در افتتاحیه سومین اجلاس سالانه روسای دانشگاه ‏های جاده ابریشم اعطا شود و عکس‏های برگزیده این مسابقه در محل برگزاری اجلاس در دانشگاه علوم انسانی و اجتماعی شهر هو شی مین ویتنام به نمایش گذاشته خواهد شد.

عکس منتخب سطح چهار-عکس از مریم بلوری 

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *