چهارشنبه، 1 بهمن 1399 03:53:44
آخرین اخبار

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره نشریات دانشجویی

مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه های کشور تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

به گزارش عطنا به نقل از ایسنا، نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه های کشور آبان ماه ۹۴ در تهران برگزار می‌شود.

دانشجویان و علاقه مندان باید در مهلت باقی مانده آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی www.titr9.ir ارسال کنند.

نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی کشور با رویکردی آینده نگر و توسعه محور و باهدف شناسایی استعدادهای برتر و تقویت پتانسیل های موجود در این بخش و معرفی آن و همچنین تقدیر از تلاشهای مجاهدت گونه دانشجویان فعال در عرصه نشریات دانشجویی برگزار می شود و تلاش بر این است تا با ایجاد فرصتی مناسب، عادلانه و برابر و طی فرایندهایی مشخص، روشن و شفاف، امکان مشارکت فعالانه در رقابتی سالم و تنگاتنگ میان نشریات دانشجویی در بخش های آثار برتر، نشریات برتر و بخش ویژه فراهم شود.

شرایط شرکت در جشنواره

متقاضی شرکت در جشنواره باید زمان انتشار اثر یا نشریه، دانشجو باشد. همچنین آثار و نشریات ارسالی باید در بازه زمانی فروردین ۹۲ تا خردادماه ۹۴ منتشر شده و دارای مجوز از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه باشند.

ضروری است برای هر اثر یا نشریه ارسالی بصورت جداگانه کاربرگ(فرم) ثبت نام تکمیل و پس از تایید دانشگاه به همراه اثر یا نشریه از طریق پست پیشتاز به دبیرخانه ارسال شود و هر دانشجو می تواند حداکثر با ۷ اثر در جشنواره شرکت کند.

همچنین در بخش ویژه، یک اثر می تواند علاوه بر شرکت در بخش آثار، در این بخش نیز شرکت کند.

صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر نشریه نیز می توانند نسبت به تکمیل فرم و ارسال اثر (با مشخصات صاحب اصلی اثر) به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

کاربرگ(فرم) ثبت نام برای شرکت در بخش نشریات برتر باید صرفا توسط صاحب امتیاز یا مدیرمسئول نشریه تکمیل و ارسال شود. کاربرگ(فرم) ثبت نام (که تکمیل آن برای هر اثر و نشریه ارسالی الزامی است) در وب سایت جشنواره به نشانی titr9.ir قابل تکمیل است.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *