یکشنبه، 21 دی 1399 12:16:58

رتبه سه علوم انسانی: هدفم علوم سیاسی تهران یا علامه است

ابوالفضل مشیری با اشاره به موفقیت خود در کنکور و کسب رتبه سوم در کنکور سراسری رشته علوم انسانی اظهار داشت: مطالعه مداوم در طول سال تحصیلی سبب شد که در این مرحله تحصیلی موفق شوم.

وی افزود: من از سال دوم دبیرستان درس‌هایم را به قصد قبولی در کنکور مطالعه کردم و از همان سال با هدف خاص درس خواندن را شروع کردم.

رتبه سوم کنکور سراسری رشته انسانی بیان کرد: به افرادی که تمایل دارند با موفقیت و کسب رتبه خوب در کنکور قبول شوند، توصیه می‌کنم که در رشته تحصیلی خود با افراد و مشاوران نخبه در همان رشته مشورت کنند و از آن‌ها انگیزه بگیرند.

وی گفت: من از ابتدا انگیزه چنین هدفی را نداشتم اما وقتی که به رشته خوب و محیط درسی و دوستان با علم و سواد فکر کردم، انگیزه بهتری برای درس خواندن کسب کردم.

مشیری خاطرنشان کرد: برای انتخاب رشته بین ۳ رشته حقوق، علوم سیاسی و مطالعات جهان را در نظر دارم که بیشترین نظری که دارم در مورد رشته علوم سیاسی در دانشگاه تهران و یا علامه طباطبایی است.

وی افزود: باید بگویم برای موفقیت در موسسات آموزشی ثبت‌نام نکردم ولی تنها در آزمون‌های امتحانی شرکت کردم زیرا معتقدم در رشته علوم انسانی نیاز به ثبت نام در کلاس اضافه برای کنکور نیست. من یک شبه درس نخواندم و از سال دوم دبیرستان درس‌هایم را به قصد قبولی در کنکور مطالعه کردم و از همان سال با هدف خاص درس خواندن را شروع کردم.

رتبه سوم کنکور سراسری رشته انسانی با اشاره به موفقیت خود و اهمیت تداوم آن اظهار داشت: در این مدت درس خواندن پس از برنامه‌ریزی را مد نظر قرار داده در کار خود نظم و ساماندهی داشتم و در بیشتر موارد در ساعات معین درس خواندم.

وی گفت: در طول سال تحصیلی ۳ معلم به من انگیزه فوق‌العاده‌ای دادند و یکی از آن‌ها مسیر و راه را برای من روشن کرد که از آن‌ها تشکر می‌کنم هم‌چنین از حمایت‌های خانواده و لطفی که خداوند به من داشت، تشکر می‌کنم.

منبع: تسنیم

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *