سه شنبه، 21 آبان 1398 14:51:24
آخرین اخبار

افتخارآفرینی انجمن علمی حقوق دانشگاه علامه

جشنواره ملی نوآوری‌های فرهنگی دانشجویان “از باران تا رویش” با معرفی و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد.

اسامی برگزیدگان این جشنواره در پنج محور مجزا به شرح زیر است:

برگزیدگان جشنواره ملی نوآوری‌های فرهنگی دانشجویان “از باران تا رویش”

ساختار نوآورانه در حوزه فرهنگی

۱- تشکل دانشجویی “اتفاق” احسان طاهری/ دبیرکل تشکل دانشجویی اتفاق دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا رتبه ۱

۲- گروه فرهنگی هنری “فرکتال” میثم کمالی دهقان دانشجوی گرافیک مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج رتبه ۲

۳- انجمن علمی- دانشجویی “جامیکا” عارفه خوش‌چهره (دبیر انجمن) مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران رتبه ۲

۴- کانون دانشجویی “حس هفتم” عطیه اکبری کارشک/ دبیر کانون دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد رتبه ۳

۵- انجمن علمی دانشجویی “پژوهش هنر” فرزانه فرشیدنیک

انجمن علمی دانشجویی پژوهش هنر دانشجوی دکتری پژوهش هنر دانشگاه تربیت مدرس رتبه ۳

۶- “انجمن علمی دانشجویی مطالعات زنان” مهدیه محمد تقی‌زاده (دبیر انجمن) دانشجوی دکترای مطالعات زنان دانشگاه تربیت مدرس رتبه ۳

۷- انجمن علمی دانشجویی “تاریخ دانشگاه خوارزمی” آناهیتا حسین پور/ دبیر انجمن دانشجوی تاریخ دانشگاه خوارزمی رتبه ۳

۸- خیریه “ژیوار” نازنین بهشتی رستگار دانشجوی دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران جنوب/ دبیر و عضو هیئت موسس کانون خیری ژیوار رتبه ۳

۹- کانون “فردوس ملل” دانشگاه شهید بهشتی محمد باقر غلامپور و سیدحسینعلی حسینی(دبیر کانون)

فاطمه امینی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی رتبه ۳

۱۰- انجمن علمی- دانشجویی “حقوق” دانشگاه علامه طباطبایی، سیدعلی موسوی‌زاده / دبیر انجمن انجمن علمی- دانشجویی حقوق دانشگاه علامه طباطبایی شایسته تقدیر

۱۱- تشکیل “کانون مدرسان دانش پژوه” و “کانون مترجمان جوان” موسس: بیژن بیاتی دانشجوی زبان انگلیسی دانشگاه خوارزمی شایسته تقدیر

فعالیت‌های کارآفرینانه فرهنگی

۱- سازمان مردم نهاد جوانان «موسسه هنر رزم صالحان» موسس: امین صالحی کارشناسی روان‌شناسی دانشگاه پیام نور استهبان رتبه ۱

۲- مجمع مردم‌نهاد بینش مطهر (فرهنگی تحقیقاتی) محمدوحید صافی اصفهانی (رئیس هیأت مدیره)

محمدرضا آبدار (مدیر مجمع) دانشجوی ارشد معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع)

دانشجوی مهندسی هسته‌ای دانشگاه آزاد نجف‌آباد رتبه ۲

۳- راه‌اندازی اولین مجتمع آموزشی صنعت توریسم در جنوب کشور راشین حسنی کارشناسی هنر گرایش نقاشی دانشگاه تهران/ کاردانی مدیریت هتل علمی‌کاربردی علوم‌پزشکی کوار رتبه ۳

۴- گالری و کارگاه صنایع دستی آبنوس فاطمه پیام دانشجوی هنرهای صناعی(معرق منبت) دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان شایسته تقدیر

۵- مرکز علوم راهبردی توسعه صنعت اشتغال و اقتصاد مقاومتی مرتضی مفخمی دانشجوی ارشد مدیریت دانشگاه پیام نور استان تهران شایسته تقدیر

۶- مؤسسه فرهنگی قرآنی فجر نور شهرستان املش سمانه یحیی پور کومله دانشجوی ارشد مطالعات زنان دانشگاه خوارزمی شایسته تقدیر

۷- مرکز راه ‏اندازی کسب و کار اینترنتی رونیکا موسس: محمدامین نوبخت دانشجوی دانشگاه پیام نور شیراز شایسته تقدیر

قالب‌ها و شیوه‌های نوآورانه فرهنگی

۱-گروه موسیقی نوژان نو سرپرست گروه: بابک رجبی دانشگاه اصفهان رتبه ۱

۲- موسسه علمی پژوهشی کهکشان علم محسن واحد کارشناسی مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) موسسه آموزش عالی روزبه رتبه ۲

آثار و محصولات نوآورانه فرهنگی

۱- فصلنامه هنر پژوه طیبه عزت‌اللهی‌نژاد دانشجوی دکتری پژوهش هنر دانشکده هنر دانشگاه الزهرا رتبه ۱

۲- مستندهای گرگعلی، دی (مادر)، ای روزگار و دی‌رضا علی سالمی

ایده و تهیه کننده (شهرستان دشتی) دانشجوی کارشناسی فلسفه دانشگاه خوارزمی رتبه ۲

۳- جشنواره ملی فرهنگی «ایران من – سرای من» فرشته مینایی/ مهدی زمانی/ زهرا امینیان طوسی و …. دانشجویان کانون ایران‌شناسی و گردشگری دانشگاه شهید بهشتی رتبه ۲

۴- نشریه باینری / نرم افزار کتابخوان مدیر مسئول نشریه: محمد نصیری کارشناسی کامپیوتر دانشگاه ارومیه رتبه ۲

۵ – نشریه صوتی دانشجویان دانشگاه شاهد (آوای باران) زهرا پورحیدر دانشگاه شاهد رتبه ۲

۶- پروژه اقیانوس (طرح گردشگری هنری بر مبنای تجربه‌محوری و هم‌آفرینی) آزاده آهنگریان/ الهام آبادیان/پریسا فاضلی/ مریم معمارزاده دانشجویان کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان رتبه ۳

۷- نمایشگاه چندرسانه‌ای با عنوان «که سرزمین هرزشان شالیزار رویاهای من است» روزبه فخاری دانشجوی ادبیات انگلیسی دانشگاه کردستان

موسس انجمن بینارشته ای ادبیات نمایشی رتبه ۳

۸- اولین کنگره ملی اعتیاد و رفتارهای پرخطر علی قائدنیای جهرمی/ دبیر اجرایی و دبیر انجمن روانشناسی بالینی ارشد دانشگاه خوارزمی رتبه ۳

۹- بازی اندروید دفاع مقدس (مردان فاو) فریبا حیدری نرم افزار کامپیوتر دانشگاه علم و فرهنگ رتبه ۳

۱۰- کتاب آموزش جزء سی قران کریم با شیوه نوین و مبتکرانه با ایجاد خلاقیت و نوآوری در کودکان و نوجوانان زهرا سمساری دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه پیام نور واحد اهواز رتبه ۳

۱۱- نمایشگاه اقوام، آداب و رسوم ایرانی شهروز شاهعلیزاده / هومن محمدیاری/

مصطفی مهدوی/ معصومه مشعوفی/

محمد اصلانی دانشجویان فعال کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه محقق اردبیلی رتبه ۳

۱۲- سامانه کتابخانه آنلاین بهینه‌سازی دانشگاه شهید مطهری نوشهر محمد مهدی جوربنیان دانشجوی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری نوشهر شایسته تقدیر

۱۳- ساخت اولین سازه مهندسی ساخت با استفاده گلولم و او اس دی در ایران بهزاد عبادی/ فرهاد فرهادی/ حسین زرندی و افشین فرامرزی موسسه آموزش عالی ساعی گرگان شایسته تقدیر

۱۴- آثار دانشجویان طراحی و دوخت مهسا نیازی؛ نماینده گروه دانشجویان موسسه آموزش عالی ساعی گرگان شایسته تقدیر

۱۵- گاهنامه ادبی پارناس پدرام منیعی دانشگاه کردستان شایسته تقدیر

۱۶- برنامه دخترونه دانشگاه مازندران سیده پروانه خرمی

سیده ساجده بوستانیان رشته علوم قرآن و حدیث بابلسر و دبیر کانون شهدای دانشگاه مازندران رشته آمار و کاربردها و مسئول بسیج خواهران دانشگاه مازندران شایسته تقدیر

۱۷- نشریه تدبیر و امید جاسم محمدی (سردبیر/ دبیر انجمن)

رویا فروهی(مدیر مسئول) انجمن علمی علوم سیاسی دانشگاه گیلان شایسته تقدیر

۱۸- جشنواره دانشگاهی هنرهای رزمی محمدحسن شهسواری کارشناس ارشد مدیریت ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی شایسته تقدیر

۱۹- سمینارهای کارآفرینی کلینیک کارآفرینی حسین اللهیاری

مهرداد محمدی تراب کلینیک کارآفرینی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی تهران حنوب شایسته تقدیر

۲۰- نمایشنامه خوانی شایعات امین رضا اولیا دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی شایسته تقدیر

۲۱- جشنواره فرهنگی هنری راه امید نازنین برشان تشنیزی دانشجوی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی فسا شایسته تقدیر

۲۲- نمایش سنگ، کاغذ، قیچی میلاد زعفرانی پیام نور کرج شایسته تقدیر

ایده‌های خلاقانه فرهنگی

۱- دار قالی هوشمند مرضیه سلیمانی دانشگاه پیام نور واحد روانسر استان کرمانشاه رتبه ۱

۲- شبکه اجتماعی – خانوادگی بادوم حسین حیدری/ مریم زاکانی/ محمد امین صباغیان/ میلاد فرجی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف رتبه ۳

۳- تشکیل پرونده فرهنگی جهت دانشجویان زینب سلطانیان تلک آبادی دانشجوی دانشگاه پیام نور استان اصفهان واحد زواره شایسته تقدیر

۴- مشاعره قرآنی محمدرضا پژوهنده دانشجوی کارشناسی برق الکترونیک دانشگاه گیلان شایسته تقدیر

۵- موج آلفا ام البنین حاجبی دانشجوی راهنمایی و مشاوره دانشگاه فرهنگیان پردیس حضرت فاطمه الزهرا (س) هرمزگان شایسته تقدیر

۶- تشکیل انجمن خلاصه کتاب نسرین آباریان دانشگاه فرهنگیان خدیجه کبری دزفول شایسته تقدیر

۷- کتابخانه تعاملی چندبرگی محسن عرب پیام نور مشهد شایسته تقدیر

۸- شبکه اقتصادی هنر منصوره نخعی

سیدمحمدامیر هاشمی ارشد پژوهش هنر دانشگاه الزهرا تهران

ارشد مهندسی مالی دانشگاه تهران شایسته تقدیر

۹- مسابقات سودوکو محسن واحد کارشناسی مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) موسسه آموزش عالی روزبه شایسته تقدیر

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *