سه شنبه، 3 مهر 1397 05:39:37
آخرین اخبار

آرشیو کل اخبار

گزارش تصویری/ ثبت‌نام نو ورودی‌های کارشناسی ۹۷ دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه (۸)

دانشجویان ورودی جدید دانشکده اقتصاد و علوم ریاضی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور در دانشکده خود نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام کردند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ ثبت‌نام نو ورودی‌های کارشناسی ۹۷ دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه (۷)

دانشجویان ورودی جدید دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور در دانشکده خود نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام کردند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ ثبت‌نام نو ورودی‌های کارشناسی ۹۷ موسسه بیمه اکو دانشگاه علامه(۶)

دانشجویان ورودی جدید موسسه بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبائی با حضور در دانشکده خود نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام کردند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از خوابگاه ولی‌عصر (عج) دانشگاه علامه

ذوالفقار یزدان‌مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از خوابگاه دانشجویی دخترانه ولیعصر (عج) دانشگاه علامه طباطبائی بازدید کرد.

ادامه مطلب
قائم مقام وزیر علوم؛ وزارت علوم پیگیر حقوق دانشجویان بازداشت شده است

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه وزارت علوم به جد از حقوق دانشجویان دفاع می‌کند، افزود: با وجود اینکه تعداد کمی از دانشجویان بیرون از دانشگاه دستگیر شدند اما وزیر علوم به جد پیگیر است تا احکام آنها تقلیل یابد.

ادامه مطلب
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم: وظیفه تشکل‌های دانشجویی افزایش ضریب نفوذ و تاثیر بر دیگران است

معاون فرهنگی وزارت علوم در نشست با انجمن‌ها، کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی در دانشگاه مازندران گفت: وظیفه تشکل‌های دانشجویی در درجه نخست تشکیل و شکل‌گیری است؛ پس از آن اگر بتوانند ضریب نفوذ و تاثیر خود را بیشتر کنند، آن وقت می‌توان گفت که تشکل‌ها، آن موفقیتی را که مورد انتظار است به‌دست آورده‌اند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ نشست حقوقی «بررسی دایره شمول قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»

نشست حقوقی «بررسی دایره شمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورا شهر و حقوقدانان در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.

ادامه مطلب
محمدعلی رحیمی: آمریکا و منابع قدرت آن

امروز وقتی نظریه‌پردازان درباره تمدن آمریکا صحبت می‌کنند، منظورشان تمدن شکل‌گرفته در دو سه قرن گذشته است، نه تمدن آمریکایی‌های اصیل و بومی که با ساکنان سرخپوست موجود بود.

ادامه مطلب
هومن رجبی: پیشگیری استادان از به‌خطر افتادن سلامت روانی دانشجویان با چند راهکار ساده

تشخیص قوی یا ضعیف بودن تدریس معلم، در چگونگی برقراری ارتباط او نهفته است. درواقع کیفیت پیام‌رسانی معلم نقش عمده‌ای در مؤثر بودن تدریس او دارد. ازاین‌رو پیش از اینکه معلم با شیوه‌های تدریس آشنا شود، بهتر است که اصول برقراری ارتباط را به‌خوبی بیاموزد و آن را سرلوحه کار خود قرار دهد.

ادامه مطلب
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌کند: فراخوان نمایشگاه آثار هنری، فرهنگی دانشجویان

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی در سال حمایت از کالای ایرانی، نمایشگاه، فروشگاه و آموزشگاه از تولیدات و آثار هنری، فرهنگی دانشجویان را برگزار می‌کند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ ثبت‌نام نو ورودی‌های کارشناسی ۹۷ دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه(۵)

دانشجویان ورودی جدید دانشکده‌ روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور در دانشکده خود نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام کردند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ ثبت‌نام نو ورودی‌های کارشناسی ۹۷ دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه (۴)

دانشجویان ورودی جدید دانشکده‌ مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی با حضور در دانشکده خود نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام کردند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ ثبت‌نام نو ورودی‌های کارشناسی ۹۷ دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه (۳)

دانشجویان ورودی جدید دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبائی با حضور در دانشکده خود نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام کردند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ ثبت‌نام نو ورودی‌های کارشناسی ۹۷ دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه (۲)

دانشجویان ورودی جدید دانشکده‌ علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی با حضور در دانشکده خود نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام کردند.

ادامه مطلب
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ؛ امکان بازدید گروهی دانشجویان از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه فراهم شد

کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، تور آشنایی با کتابخانه را برای دانشجویان، به‌ویژه دانشجویان نو ورود برگزار می‌کند.

ادامه مطلب
مهدی کروبی خبر داد: اولین دانشجویان دکترای جهانگردی دانشگاه علامه طباطبائی فارغ‌التحصیل می‌شوند

دو دانشجوی مقطع دکترا رشته جهانگردی دانشگاه علامه طباطبائی، به‌عنوان اولین فارغ‌التحصیلان در دوره دکترا این رشته، از رساله‌های خود دفاع می‌کنند.

ادامه مطلب
با حضور معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی؛ بیست و هشتمین اجلاس EAIE برگزار شد

معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی در بیست و هشتمین اجلاسیه اتحادیه اروپائی آموزش بین‌المللی در ژنو که از تاریخ یازدهم الی چهاردهم سپتامبر در مرکز نمایشگاهی شهر ژنو برگزار شد، شرکت کرد.

ادامه مطلب
محمدجواد کاشی: اهواز؛ جنایت بی‌پناه

سینه تاریخ، پر است از خاطرات مربوط به جنایت‌های توجیه‌پذیر. خدا، عدالت، انسانیت، آزادی و حقوق بشر؛ همه دستاویزهای توجیه‌کننده جنایت‌های بزرگ در تاریخ بشریت شده‌اند.

ادامه مطلب
احمد مسجدجامعی: من این دلکش زمین را خواهم از جان

در شاهنامه فردوسی، ایرانیان از زبان‌ها و زیست‌بوم‌های مختلف‌اند و خاندان‌های پهلوانی و پهلوانان بی‌شمار از این سرزمین دفاع می‌کنند و هر یک از این گُردها از شهری و دیاری هستند. آنچه آن‌ها را در کنار هم قرار می‌دهد نام ایران است و هرکدام در دفاع از این آب‌وخاک و سنت و آیین مشترک بر دیگری سبقت می‌جوید. این پهلوانی در حوزه‌ها و عرصه‌های فرهنگ و هنر و صنعت نیز چهره می‌نماید.

ادامه مطلب
با حضور رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار شد؛ اولین جلسه دفاع پایان‌نامه کارشناسی ارشد رشته نفت‌ و گاز دانشگاه علامه طباطبائی+تصاویر

اولین پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد رشته حقوق نفت و گاز با عنوان «تحلیل مؤلفه‌های قراردادی موثر بر جذب سرمایه‌گذاری خارجی در الگوی جدید قراردادهای بالادستی نفت و گاز ایران (ipc)» در دانشگاه علامه طباطبائی دفاع شد.

ادامه مطلب