سه شنبه، 22 آبان 1397 20:21:13
آخرین اخبار

آرشیو اخبار

دسته بندی ورزشی

كیلیان امباپه؛ ابرستاره فوتبال به پادشاه جدید سلام کنید

امباپه درحالی‌که هنوز بیست سالش نشده، یک رهبر است. نمی‌تواند شکست را بپذیرد و هر کاری برای تیمش می‌کند. او از فوتبال بازی کردن لذت می‌برد و دوست دارد مردم نمایشش را تحسین کنند. به‌وضوح هر بازی بهتر از بازی قبل می‌شود و حالا هر کسی می‌تواند تشخیص بدهد که بهترین فوتبالیست جهان در سال‌های آینده چه بازیکنی خواهد بود.

پتانسیل‌های فراموش‌شده ورزش قهرمانی در ایران؛ یار اقتصاد یا بار اقتصاد؟

آنچه مسلم است درحال‌حاضر شرایط اقتصادی کشور چندان تعریفی ندارد و حوزه‌های مختلف کم‌وبیش تحت تأثیر این موضوع قرار دارند. طبعاً ورزش قهرمانی و به‌خصوص فوتبال حرفه‌ای هم از این قاعده مستثنا نیست. بااین‌وجود نکته کلیدی اینجاست که در کشور ما اغلب نگرش درستی در این مورد وجود ندارد و به‌جای اینکه به فوتبال به‌عنوان یار و کمک‌حال اقتصاد نگاه شود، آن را زائده‌ای هزینه‌بر برای اقتصاد دولتی به شمار می‌آورند.

داروین صبوری: حیات برزخی نهاد ورزش

ما همان‌گونه معامله می‌کنیم که سیاست می‌ورزیم. نگاهمان به علم با نگاهمان به ازدواج چندان تفاوتی ندارد. شهرِ ما، خانه ماست، چراکه در هر دو میدان، یک الگوی مشترک حکم‌فرماست؛ پدر خرجمان را می‌دهد و مادر زباله‌های زیر پایمان را می‌روبد.

با حضور دانشجوی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه علامه طباطبائی؛ نشست فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد

چهاردهمین نشست فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی (فیزوفروم ۲۰۱۸) با حضور تیم دانشگاهی از ایران و همراهی دانشجوی دکتری تربیت‌بدنی دانشگاه علامه طباطبائی ۱۴ لغایت ۲۰ مردادماه سال جاری در شهر کراسنویارسک کشور روسیه برگزار شد.

ابتکار دانشکده تربیت‌بدنی برای امتحان عملی؛ ساخت ماکت‌های ورزشی به دست دانشجویان دانشگاه علامه+ تصاویر

نمایشگاهی از ماکت‌های دست‌ساز دانشجویان کارشناسی‌ارشد درس «توسعه و تجهیز اماکن ورزشی» دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه علامه طباطبائی در ساختمان اصلی این دانشکده برگزار شد. در این نمایشگاه که ۴ تیرماه برگزار شد، دانشجویان دست‌ساخته‌های خود از اماکن مختلف ورزشی شامل زمین فوتبال، فوتسال، استخر، زمین تنیس، بیلیارد، پارک بازی مخصوص کودکان و مواردی از این قبیل را به نمایش گذاشتند.

با همکاری دانشگاه علامه طباطبائی؛ اولین همایش ملی «کاوش در علوم ورزشی» برگزار می‌شود

اولین همایش ملی کاوش در علوم ورزشی ۲۳ و ۲۴ آبان ماه به همت دانشکدۀ تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار می شود.

در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛ روز سوم سمینار بین‌المللی «بازاریابی در رویدادهای ورزشی» با ارائه «جف دیکسون»+ تصاویر

کارگاه سوم و پایانی سمینار بین‌المللی بازاریابی در ورزش با عنوان «بازاریابی یکپارچه در ورزش» با ارائه جف دیکسون، استاد دانشگاه لاتروب ملبورن استرالیا و به دعوت گروه مدیریت ورزشی دانشکده تربیت‌بدنی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛ روز دوم سمینار بین‌المللی «بازاریابی در رویدادهای ورزشی» با ارائه «جف دیکسون»+ تصاویر

کارگاه دوم سمینار بین‌المللی بازاریابی در ورزش با عنوان «بازاریابی رویدادهای ورزشی با توجه به فرهنگ» با ارائه جف دیکسون، استاد دانشگاه لاتروب ملبورن استرالیا و به دعوت گروه مدیریت ورزشی دانشکده تربیت‌بدنی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛ روز اول سمینار بین‌المللی «بازاریابی در رویدادهای ورزشی» با ارائه «جف دیکسون»+ تصاویر

کارگاه اول سمینار بین‌المللی بازاریابی در ورزش با عنوان «حمایت‌های مالی در رویدادهای ورزشی» با ارائه جف دیکسون، استاد دانشگاه لاتروب ملبورن استرالیا و به دعوت گروه مدیریت ورزشی دانشکده تربیت‌بدنی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

غلامعلی کارگر در گفت‌وگو با عطنا: هدف ما تبدیل کردن دانشکده تربیت بدنی به «دانشکده کارآفرین» است/ عضو انجمن جهانی علوم ورزشی می‌شویم

رئیس دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه علامه طباطبائی به تشریح فعالیت‌های این دانشکده پرداخت و گفت: هدف ما برای سال ۹۷ این است که دانشکده را به عنوان «دانشکده کارآفرین» مطرح کنیم، مهمترین برنامه ما در سال جاری بحث بین‌المللی‌سازی دانشکده است و امسال به عنوان سومین دانشگاه بعد از دانشگاه‌های تهران و الزهرا، عضو انجمن جهانی علوم ورزشی می‌شویم.