سه شنبه، 22 آبان 1397 20:19:58
آخرین اخبار

آرشیو اخبار

دسته بندی عکس

گزارش تصویری/ آغاز به کار سومین دوره رویداد کارآفرینی «چکاوک» دانشگاه علامه طباطبائی

سومین دوره رویداد تخصصی کارآفرینی در حوزه علوم انسانی «چکاوک» دانشگاه علامه طباطبائی چهارشنبه، ۹ آبان‌ماه در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری آغاز به کار کرد.

گزارش تصویری/ تودیع و معارفه رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور استادان، دانشجویان و هیئت‌رئیسه دانشگاه در سالن شهید بهشتی این دانشکده برگزار شد.

گزارش تصویری/ همایش یادمان «علامه سید محمدحسین طباطبائی» در دانشگاه علامه طباطبائی

همایش سالانه یادمان علامه سید محمدحسین طباطبائی با موضوع «تشیع و مختصات فرهنگ شیعی» و با حضور اندیشمندان، صاحب‌نظران و استادان دانشگاه در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

گزارش تصویری/ همایش «عدالت آموزشی در دانشگاه» با سخنرانی سیدمجید حسینی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی علامه

همایش عدالت آموزشی در دانشگاه «دانشگاه ایده‌آل» با سخنرانی سیدمجید حسینی در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

گزارش تصویری/ کرسی ترویجی «مد‌ل‌سازی زبانی مبتنی بر شبکه‌های عصبی» در دانشکده علوم ریاضی و رایانه

کرسی ترویجی «مد‌ل‌سازی زبانی مبتنی بر شبکه‌های عصبی»، توسط محمد بحرانی، استاد گروه رایانه دانشکده علوم ریاضی و رایانه دانشگاه علامه طباطبائی در سالن همایش‌های این دانشکده ارائه شد.

گزارش تصویری/ میزگرد «بررسی طرح افزایش سن قانونی ازدواج» در دانشکده علوم اجتماعی علامه

میزگرد «بررسی طرح افزایش سن قانونی ازدواج» با حضور استادان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سالن شهید مطهری دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

گزارش تصویری/ اولین همایش ملی «مشاوره مدرسه» در دانشکده روان‌شناسی دانشگاه علامه طباطبائی

مراسم افتتاحیه اولین همایش ملی «مشاوره مدرسه» با حضور مسئولان کشوری، صاحب‌نظران و استادان دانشگاه در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

گزارش تصویری/ نشست «افکار عمومی و رسانه‌ها در ایران» در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران

نشست «افکار عمومی و رسانه‌ها در ایران» به‌همت انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات و همکاری پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

گزارش تصویری/ جلسه هماهنگی برای برگزاری نمایشگاه «فناوری آموزشی و محیط‌های یادگیری» در دانشگاه علامه

جلسه هماهنگی برای برگزاری نمایشگاه «فناوری آموزشی و محیط‌های یادگیری» در دانشگاه علامه طباطبائی با حضور استادان و اعضای هیئت علمی و نمایندگان شرکت‌های تکنولوژی و فناوری آموزشی در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی این دانشگاه برگزار شد.

گزارش تصویری/ نشست «سیاست‌های راهبردی در آستانه تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران»

نشست تخصصی «سیاست‌های راهبردی در آستانه تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران» با حضور فرشاد مؤمنی و حسین اسکندری در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی همراه با پرسش‌ و پاسخ دانشجویی، برگزار شد.

گزارش تصویری/ همایش «تجربه شکست یک اندیشه» با حضور رحیم‌پور ازغدی در دانشگاه علامه طباطبائی

همایش «تجربه شکست یک اندیشه» به‌مناسبت ۱۳ آبان‌ماه توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی و با حضور استاد حسن رحیم‌پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلابی فرهنگی در این دانشگاه برگزار شد.

گزارش تصویری/ آغاز دومین دوره جشنواره سرگرم‌آموز در دانشگاه علامه طباطبائی

دومین دوره جشنواره سرگرم‌آموز به همت هسته پژوهشی مطالعات بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه علامه طباطبائی در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی این دانشگاه برگزار شد.

گزارش تصویری/ نشست نقد و بررسی کتاب «ایران بین دو کودتا» در دانشکده علوم ارتباطات علامه

نشست نقد و بررسی کتاب «ایران بین دو کودتا» با حضور داریوش رحمانیان، نویسنده این کتاب در سالن شورای دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

گزارش تصویری/ اولین نشست مشترک معاونان دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های منطقه یک در سال ۹۷

اولین نشست مشترک معاونان دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های منطقه یک با حضور معاونین فرهنگی و دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و […]

گزارش تصویری/ نمایشگاه صنایع دستی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی

نمایشگاه صنایع دستی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی به مدت یک هفته در مجتمع فرهنگی-مذهبی امام علی(ع) این دانشگاه برگزار شد.

گزارش تصویری/ بازدید رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از موزه و کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه

شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس اوراق بهادار و برخی از مسئولان این سازمان از موزه و کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبائی بازدید کردند.

گزارش تصویری/ مراسم افتتاح دانشکده علوم ریاضی و رایانه دانشگاه علامه طباطبائی

دانشکده علوم ریاضی و رایانه دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رئیس این دانشگاه، هیئت‌رئیسه، رؤسای برخی از دانشکده‌ها و بعضی از دانشجویان و اعضای هیئت علمی افتتاح شد.

گزارش تصویری/ کارگاه ترجمه ادبی با حضور پدر ترجمه‌شناسی فرانسه در دانشگاه علامه

کارگاه ترجمه ادبی با حضور پروفسور لَدمیغِل (Jean Rene` Ladmiral)، پدر ترجمه‌شناسی فرانسه برای علاقه‌مندان این حوزه در دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

گزارش تصویری/ رونمایی از کتاب «گزارش وضعیت کودکان در ایران» در موسسه رحمان

نشست «دشواری پژوهش در وضعیت کودکی در ایران» همراه با رونمایی از کتاب «گزارش وضعیت کودکان در ایران» با حضور پژوهشگران این حوزه در موسسه رحمان برگزار شد.

گزارش تصویری/ نشست «تأملی بر بیست سال کنفرانس رم» در دانشکده حقوق دانشگاه علامه

بیستمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی دیوان بین‌المللی کیفری با موضوع «تأملی بر بیست سال کنفرانس رم» در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

گزارش تصویری/ نمایشگاه عکس سازمان ملل متحد در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه

نمایشگاه عکس سازمان ملل متحد در حاشیه نشست «بررسی کارآمدی سازمان ملل متحد در حمایت از قربانیان تروریسم» با حضور ماریا دوتسنکو، رئیس مرکز سازمان اطلاعات ملل متحد در دانشگاه علامه طباطبائی برپا شد.