پنجشنبه، 2 اسفند 1397 08:17:10
آخرین اخبار

آرشیو اخبار

دسته بندی رویداد

دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌کند؛ همایش بین‌المللی نظام بین‌الملل، تحولات منطقه‌ای و سیاست خارجی ایران

چهارمین همایش بین‌المللی نظام بین‌الملل، تحولات منطقه‌ای و سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در مرکز همایش‌های دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

نشست مجازات های جایگزین؛ تجربه های ایران و ایتالیا برگزار می شود

نشست مجازات های جایگزین؛ تجربه های ایران و ایتالیا برگزار می شود. به گزارش عطنا، در این نشست الساندرو پپ، دادستان […]

نشست تخصصی «تحلیل کاربردی فرآیند داوری در قراردادهای بین المللی نفت و گاز» برگزار می شود

نخستین نشست از سری نشست های تازه ها و تجربه ها در صنعت نفت و گاز و انرژی به همت […]

همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش با محور تحقق سند تحول بنیادین برگزار می شود

اولین همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه علامه طباطبائی و وزارت‌ آموزش و پرورش ۲۷ و ۲۸ […]

در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما؛ دومین کنفرانس حکمرانی و سیاست گذاری عمومی برگزار می شود

دومین کنفرانس حکمرانی و سیاست گذاری عمومی با رویکرد «سیاستگذاری باز، تعامل جامعه، نخبگان و حاکمیت» ۱۳ و ۱۴ بهمن […]

در محل کتابخانۀ مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی؛ نشست کارشناسان کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود

دومین نشست کرسی های آزاد اندیشی ویژۀ کارشناسان دانشگاه های سراسر کشور برگزار می شود. به گزارش عطنا، این نشست […]

به همت واحد ارتباط خانواده و دانشگاه معاونت فرهنگی و اجتماعی؛ کارگاه مهارت آموزی ارتباط موثر والدین با فرزندان در دوران دانشجوئی برگزار می شود

واحد ارتباط خانواده و دانشگاه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی، کارگاه آموزشی «مهارت آموزی ارتباط موثر والدین با […]

مرحلۀ داخلی سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت برگزار می شود

مرحلۀ داخلی سی و چهارمین جشنوارۀ سراسری قرآن و عترت به همت واحد فعالیت های دینی و قرآنی معاونت فرهنگی […]

بهمن‌ماه 97 برگزار می‌شود؛ همایش بین‌المللی «ایران و جهان در آینه تاریخ» با همکاری دانشگاه‌های ایران در صوفیه

همایش بین‌المللی «ایران و جهان در آینه تاریخ» با همکاری دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه تهران، دانشگاه گیلان، دانشگاه صوفیه، مرکز مطالعات ایران، بالکان و اروپای مرکزی ۲۲ و ۲۳ بهمن ماه سال جاری در شهر صوفیه بلغارستان برگزار می شود.

در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود؛ نشست «یادگیری ماشین، اقتصاد و اقتصاددان» با ارائه استاد انستیتو فناوری استیونس

نشست «یادگیری ماشین، اقتصاد و اقتصاددان» با ارائه استاد انیستیتو فناوری استوینس در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود؛ همایش بین‌المللی گفت‌وگوهای فرهنگی ایران و روسیه

دومین همایش بین‌المللی گفت‌وگوهای فرهنگی ایران و روسیه به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی اول آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به همت دانشکده اقتصاد و مرکز کارآفرینی دانشگاه برگزار می‌شود؛ فراخوان سومین دوره رویداد تخصصی کارآفرینی در حوزه علوم انسانی «چکاوک»

سومین دوره رویداد تخصصی کارآفرینی در حوزه علوم انسانی «چکاوک» با همکاری دانشکده اقتصاد و مرکز کارآفرینی دانشگاه از تاریخ ۹ تا ۲۵ آبان ماه سال جاری در محل دانشکده اقتصاد برگزار می‌شود.

با حضور استادان و کارشناسان حوزه‌ی آب: «استارت‌آپ ویکند اوتر» با هدف پرورش ایده‌ها در حوزه‌ آب برگزار می‌شود

نخستین استارت‌آپ ویکند فراگیر حوزه آب، با عنوان «استارت‌آپ ویکند اوتر» باهدف «پرورش ایده‌هایی که در حوزه‌ی آب دارای خلاقیت و نوآوری هستند»، ۲۳ الی ۲۵ آبان ماه سال جاری در دانشگاه تربیت مدرس در تهران برگزار می‌شود.

همایش ملی «مطالعات ایرانیان دور از وطن» برگزار می‌شود

همایش ملی «مطالعات ایرانیان دور از وطن؛ هویت‌ها، پیوندها و سیاست‌ها» با هدف حفظ و تقویت ارتباط و هم افزایی های مهاجران ایرانی خارج از کشور در حوزه های مختلف ۲۳ مهر ماه سال جاری از سوی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

در کلیه دانشکده‌ها برگزار شد؛ استقبال فعالان فرهنگی از دانشجویان نو ورودی دانشگاه علامه طباطبائی

آیین استقبال از دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی از سوی فعالان فرهنگی و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه با شور و اشتیاق برگزار شد.

به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی صورت می‌گیرد؛ همایش ملی «بین‌المللی سازی پژوهش و آموزش در ایران»

همایش ملی «بین‌المللی سازی پژوهش و آموزش در ایران» با مشارکت شش دانشگاه کشور ۴ مهرماه جاری در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌کند: فراخوان نمایشگاه آثار هنری، فرهنگی دانشجویان

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی در سال حمایت از کالای ایرانی، نمایشگاه، فروشگاه و آموزشگاه از تولیدات و آثار هنری، فرهنگی دانشجویان را برگزار می‌کند.

برای علاقه‌مندان به فناوری هوافضا؛ هفتمین دوره مسابقات کن‌ست برگزار می‌شود

هفتمین دوره مسابقات کن ست در سطح ملی و اولین دوره در سطح بین المللی در اسفند سال جاری برگزار می‌شود. دانشجویان و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت irancansat@ari.ac.ir فرم‌های مربوطه را تکمیل و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

در هفته فرهنگی بلوچ؛ نه سیاه و نه سفید، بلوچستان را واقعی ببینیم

رویداد چهار روزه «بلوچی پجار» به معنای شناخت بلوچ باهدف آشنایی با چهره واقعی بلوچستان، به همراه نمایشگاه سوزن‌دوزی «بانوک» از ۱۷ تا ۱۹ شهریورماه برگزار می‌شود.

با داوری استادان دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود؛ فراخوان همایش بین‌المللی علمی-پژوهشی «غدیر در ادبیات فارسی»/ مهلت ارسال چکیده، ۳۱ شهریورماه

همایش بین‌المللی علمی-پژوهشی «غدیر در ادبیات فارسی» به سفارش حرم مطهر امام حسین(ع) و با همکاری موسسه ادب‌پژوهی شیعی(سلیس) اردیهشت‌ماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

با همکاری نهادهای مختلف برگزار می‌‎شود؛ همایش اخلاق و رسانه برگزار می‌شود

همایش اخلاق و رسانه توسط اداره‌کل پژوهش‌های اسلامی صدا و سیما و با همکاری دانشگاه‌های تهران، علامه طباطبائی، امام صادق (ع)، قم و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و شبکه ۴ سیما، برگزار می‌شود.