جمعه، 27 مهر 1397 00:47:16
آخرین اخبار

آرشیو اخبار

دسته بندی دانشجویی

به همت گروه مشاوره دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی برگزار شد: چالش‌های زندگی دانشجویی همراه با تئاتر آموزشی در دانشگاه علامه+ تصاویر

بخش اول از سلسله نشست‌های چالش‌های زندگی دانشجویی به سبک تئاتر آموزشی با عنوان «زندگی خوابگاهی» به همت گروه مشاوره دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی، مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبائی و انجمن علمی-دانشجویی مشاوره برگزار شد.

ادامه مطلب
همراه با معرفی اولویت‌ها؛ شرایط ثبت‌نام سرباز امریه وزارت علوم تشریح شد

دانش‌آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد تا ۸ آبان فرصت دارند نسبت به امریه سربازی وزارت علوم اقدام کنند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ بدرقه کاروان اربعین دانشگاه علامه طباطبائی

کاروان راهپیمایی اربعین حسینی دانشگاه علامه طباطبائی با بدرقه مسئولان دانشگاه و خانواده زائران از پردیس دهکده دانشگاه علامه طباطبائی راهی استان ایلام (مرز مهران) شد تا از آنجا وارد خاک عراق شود.

ادامه مطلب
موکب به موکب اربعین چایی خورم کرد.. برپایی موکب‌الحجه توسط کانون فرهنگی مهدویت

کانون فرهنگی مهدویت دانشگاه علامه طباطبائی به مناسبت فرا رسیدن ماه صفر و اربعین حسینی اقدام به برپایی موکب عاشورایی کرده است و بین دانشجویان چای نذری پخش می‌کند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ دسته عزاداری هیئت اصحاب عاشورایی و مراسم آش پشت پا برای زائران اربعین حسینی

همزمان با حرکت دانشجویان زائر برای پیاده‌روی اربعین حسینی مراسم عزاداری و پخت آش پشت پای زائران در پردیس دهکده دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

ادامه مطلب
جزئیات برگزاری اردوی اربعین حسینی دانشگاه علامه در گفت‌و‌گو با سیدشایان قادریان؛ برای اولین بار تمام کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه زیر یک پرچم جمع شدند

مسئول ستاد برگزاری اربعین حسینی دانشگاه علامه طباطبائی خاطرنشان کرد: برای اولین‌بار تمام تشکل‌های دانشجویی و کانون‌های دانشگاه با شعار «حب الحسین یجمعنا» زیر پرچم حضرت اباعبدالله جمع شدند و با محوریت بسیج دانشجویی و طی یک حرکت جمعی هر تشکل و کانون بخشی از امور را به دست گرفتند.

ادامه مطلب
فربد آقابیگی: «پیاده‌روی اربعین دانشگاه علامه با ساختاری نظام یافته و برنامه‌ریزی‌های مدون»

دبیر دبیران کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشگاه علامه طباطبائی در یادداشتی به نقش این کانون‌ها در هر چه باشکوه‌تر برگزار کردن راهپیمایی اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: کاروان دانشگاه علامه طباطبائی با داشتن ساختاری نظام یافته و برنامه‌ریزی‌های مدون توانسته است خاطر زائرین اباعبدالله الحسین را در زمینه مسائل رفاهی آسوده کند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ اختتامیه دومین دوره طرح «تدبیر زندگی دانشجویی» در دانشگاه علامه طباطبائی

اختتامیه دومین دوره طرح «تدبیر زندگی دانشجویی» با هدف آشنایی دانشجویان ورودی جدید با محیط دانشگاه و سبک زندگی دانشجویی در دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

ادامه مطلب
از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ابلاغ شد: مصوبات ستاد ملی اربعین دانشگاهیان

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مصوبات ستاد ملی اربعین دانشگاهیان برای اجرا در سطح دانشگاه‌های کشور را ابلاغ کرد.

ادامه مطلب
به همت کانون کتاب و کتاب‌خوانی برگزار شد؛ اولین نشست مقتل‌خوانی از کتاب «لهوف» سید بن طاووس

اولین نشست مقتل خوانی با خوانش ترجمه کتاب «الملهوف علی قتلی‌الطفوف» نوشته سیدبن طاووس به همت کانون کتاب‌ و کتابخوانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ اختتامیه اولین دوره طرح «تدبیر زندگی دانشجویی» در دانشگاه علامه طباطبائی

اختتامیه اولین دوره طرح «تدبیر زندگی دانشجویی» با هدف آشنایی دانشجویان ورودی جدید با محیط دانشگاه و سبک زندگی دانشجویی در دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی روز جمعه ۱۳ مهرماه برگزار شد.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ اولین دوره طرح «تدبیر زندگی دانشجویی» در دانشگاه علامه طباطبائی(۲)

اولین دوره طرح «تدبیر زندگی دانشجویی» با اهداف آشنایی دانشجویان نوورودی با فضای دانشگاه و سبک زندگی دانشجویی در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی روز پنجشنبه ۱۲ مهرماه برگزار شد.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ اولین دوره طرح «تدبیر زندگی دانشجویی» در دانشگاه علامه طباطبائی(۱)

اولین دوره طرح «تدبیر زندگی دانشجویی» با اهداف آشنایی دانشجویان نوورودی با فضای دانشگاه و سبک زندگی دانشجویی در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی روز پنجشنبه ۱۲ مهرماه برگزار شد.

ادامه مطلب
کیومرث فرحبخش: طرح تدبیر زندگی دانشجویی برای دانشجویان ورودی جدید الزامی است

رئیس مرکز مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی با بیان اینکه هر دانشجویی موظف است در ۸ ساعت دوره آموزشی این مرکز شرکت کنند، گفت: طرح تدبیر زندگی دانشجویی مجموعه‌ای از مهارت‌های زندگی است که به دانشجو می‌آموزد از امکانات علمی و فرهنگی دانشگاه بهتر استفاده کند تا به موفقیت و رشد دست یابد.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ موکب‌های هیئت دانشجویی اصحاب عاشورایی در پردیس مرکزی دانشگاه علامه

هیئت دانشجویی اصحاب عاشورایی دانشگاه علامه طباطبائی به مناسبت ماه محرم و در پیش بودن اربعین حسینی، غرفه‌های را به شکل موکب در پردیس مرکزی این دانشگاه برپا کرده است.

ادامه مطلب
مجید سرسنگی: بیش از ۷۰ درصد دانشجویان بازداشتی در دادگاه تجدیدنظر تبرئه می‌شوند

معاون فرهنگی دانشگاه تهران از تبرئه بیش از ۷۰ درصد دانشجویان بازداشتی این دانشگاه در دادگاه تجدیدنظر خبر داد و گفت: وضعیت چند دانشجوی باقی‌مانده نیز آذرماه جاری مشخص خواهد شد.

ادامه مطلب
ذوالفقار یزدان‌مهر: کالاهای اساسی دانشگاه‌ها تأمین شده است/ دانشگاه علامه در ارتقاء وضعیت خوابگاهی پیشگام است

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار کرد: با توجه به وضعیت خاص امسال یکی از مهمترین مشکلات دانشگاه‌ها تأمین اقلام اساسی مرتبط با دانشجویان بود که خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته این مشکل برطرف شده است.

ادامه مطلب
در کلیه دانشکده‌ها برگزار شد؛ استقبال فعالان فرهنگی از دانشجویان نو ورودی دانشگاه علامه طباطبائی

آیین استقبال از دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی از سوی فعالان فرهنگی و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه با شور و اشتیاق برگزار شد.

ادامه مطلب
شریعتی نیاسر خبر داد: اختصاص ارز دولتی به دانشجویان خارجی در ایران

معاون آموزشی وزارت علوم با اشاره به اینکه با توجه به شرایط کنونی اگر دانشجویانی که در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند قصد بازگشت به کشور را دارند با کمال میل آنان را پذیرش می‌کنیم، گفت: از طرف دیگر به دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در ایران ارز دولتی داده می‌شود.

ادامه مطلب
با همکاری وزارتخانه‌ علوم و بهداشت برگزار می‌شود؛ برگزاری یازدهمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی

دستورالعمل برگزاری «یازدهمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی» با عنوان «تیتر ۱۱» و با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان» به دانشگاه‌های کشور ابلاغ شد.

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ ثبت‌نام نو ورودی‌های کارشناسی ۹۷ دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه (۸)

دانشجویان ورودی جدید دانشکده اقتصاد و علوم ریاضی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور در دانشکده خود نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام کردند.

ادامه مطلب