اختصاصی عطنا؛

فیلم کامل تریبون آزاد «انقلاب در آستانه چهل سالگی و انتخابات ۹۶»

تریبون آزاد با موضوع «انقلاب در آستانه چهل سالگی و انتخابات ۹۶» توسط بسیج دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی در پردیس مرکزی این دانشگاه برگزار شد. در این تریبون آزاد که در کنار مقبره الشهداء، «شهدای گمنام» واقع در حیاط مرکزی پردیس اصلی دانشگاه علامه برگزار شد، دانشجویان دانشکده‌های مختلف با حضور در پشت تریبون تعبیه شده به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود ‌پرداختند.


سید ضیاء هاشمی:

نباید سلیقه‌ای، جناحی و ابزاری به تشکل‌های دانشجویی نگاه شود/ باید شور و نشاط انتخاباتی را در دانشگاه‌ها تقویت کنیم

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معتقد است که «بر هم زدن یک تجمع قانونی» و همچنین «تشکیل یک اجتماع غیرقانونی»، غیرعقلانی و خلاف شرع است و در انتخابات پیش‌رو باید بدون دخالت و موضع‌گیری در رقابت‌ها، تلاش شود که شور و نشاط انتخاباتی در دانشگاه‌ها تقویت شود.


گزارش اکران «خفگی» در دانشگاه علامه:

جیرانی: در این فیلم، از سینمای روسیه الهام گرفته‌ام/ محمدزاده: بازیگر باید به مخاطب احترام بگذارد

فریدون جیرانی در اکران فیلم جدیدش در دانشگاه علامه‌طباطبائی گفت: ما سعی کرده‌ایم جغرافیا را در فیلم حذف کنیم و تلاش داشتیم فضای سرد فیلم‌های روسی و اروپای شرقی را به وجود بیاوریم، بنابراین ما همه چیز را از واقعیت جدا کردیم.


دانشجوی برتر نخستین جشنواره آموزشی-تحصیلی در میان علامه‌ای‌ها؛

دانشجوی دانشگاه علامه جایزه ملی ایثار را به خانه برد

دانشجوی دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان دانشجوی برتر نخستین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزیده شد و طی مراسمی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مورد تقدیر قرار گرفت.


نحوه فعالیت کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علامه؛

قنبری : حضور طیف‌های مختلف باعث صیانت از منافع همه است

بررسی درخواست و صدور مجوز انتشار نشریات غیرپژوهشی دانشگاهی مطابق دستورالعمل، از وظایف اصلی کمیته‌ای است که دو عضو اصلی آن به تازگی از بین مدیران مسئول نشریات دانشجویی انتخاب شده‌اند، دو دانشجویی که از دو طیف سیاسی متفاوت هستند که در نوع خود جالب و امیدوارکننده است.


الیاس حضرتی در دانشگاه علامه:

به سمتی رفته‌ایم که «آخرکلاسی‌ها» اول نشسته‌اند/ باید به توصیه رهبری بیشتر عمل کنیم

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره بر آزاداندیشی تاکید دارند، گفت: فعالیت‌های علمی و سیاسی دوران دانشجویی به عنوان موتور اصلی حرکت، باعث نشاط جامعه می‌شود. کسانی که نخبه جامعه به حساب می‌آیند، باید تجمعاتی شکل ‌دهند در غیر این صورت اگر قرار باشد تنهایی فعالیت کنند، هر کسی فقط سَرش در مشق و درس خود باشد، محتوایی نخواهد داشت.


با حضور دبیر قطب کشوری محیط زیست و توسعه پایدار برگزار شد؛

نشست آسیب‌شناسی قوانین محیط زیست در دانشگاه علامه+ تصاویر

نشست «آسیب‌شناسی قوانین محیط زیست» با حضور «ژما جواهری‌پور»، دبیر قطب کشوری محیط زیست و توسعه پایدار در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی و الهیات و معارف اسلامی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


با حضور رئیس دانشگاه و خانواده های دانشجویان؛

دانشجویان نمونه دانشگاه علامه در سال ۹۵ معرفی شدند/+ تصاویر و اسامی برگزیدگان

شاخص‌های انتخاب دانشجویان نمونه در جشنواره سال ۹۵، در سه بخش آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بوده است که در ارزیابی آثار ارسال شده از سوی کمیته داوران دانشجویان برگزیده انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند، گزارش کامل تصویری و لیست برگزیدگان را اینجا می بینید.


صفحه 1 از 712345...قبلی »