مرتضی خورسندی در گفت‌وگو با عطنا؛

دانشگاه‌های فردوسی و تهران رقبای اصلی ما در جشنواره حرکت هستند/ سعی ‌می‌کنیم داوری عادلانه‌ای در جشنواره داشته باشیم

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی اظهار کرد: برگزاری جشنواره حرکت مراحلی دارد که اولین مرحله‌ آن، یک شورای سیاست‌گذاری است که باید تشکیل شود؛ همچنین دریافت گزارش‌ فعالیت‌های علمی دانشجویان و شرکت‌کنندگان حداکثر تا سی‌ویکم خرداد ماه خواهد بود.


حسن روحاني در ضيافت افطار با جمعي از ‏جوانان:

باید آستانه تحمل‌مان را بالا ببریم/+گزارش تصویری

رئیس‌جمهوری بهره‌گیری بهتر از اندیشه نسل جوان را از اهداف دولت دوازدهم برشمرد و با تأکید بر اینکه ‏با تمام توان برای تحقق وعده‌های انتخاباتی تلاش خواهیم کرد، گفت: نسل جوان باید برای حل مشکلات و ‏ساختن آینده به صحنه بیاید. ‏


مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی خبر داد:

آماده گفت‌وگوی رو‌در‌رو با سایر تشکل‌های دانشجویی هستیم/ تحرک انقلابی برای عزای ضد انقلاب

علی کیان، مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی اظهار کرد: میثاق ما با تشکل‌های دانشجویی که بخشی از بدنه دانشجویی را نمایندگی می‌کنند، صداقت و مطالبه اجرای دقیق قانون و دعوت به جلسات گفت‌وگوی رو‌در‌رو است که به زودی اطلاع رسانی می‌شود.


در دیدار رمضانی شاعران با آیت‌الله خامنه‌ای اتفاق افتاد؛

شعرخوانی دبیر کانون شعر و ادب دانشگاه علامه در محضر رهبر انقلاب

آرزو سبزوار قهفرخی، دانشجوی دانشگاه علامه طباطبائی که از استان چهارمحال و بختیاری آمده است و در رشته ادبیات فارسی این دانشگاه تحصیل می‌کند غزلی کوتاه در محضر رهبر انقلاب خواند.


در بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی

«کیان» جایگزین «کیانی» شد + تصاویر

علی کیان، دانشجوی رشته الهیات و معارف اسلامی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی جایگزین حسین کیانی‌طادی شد.


با قهرمانی تیم ستارگان مدیریت و حسابداری

مسابقات فوتسال بین دانشکده‌های دانشگاه علامه پایان یافت + تصاویر

مسابقات فوتسال بین دانشکده‌های دانشگاه علامه طباطبائی به مناسبت هفته خوابگاه‌ها در خوابگاه شهید همت با قهرمانی تیم ستارگان مدیریت و حسابداری این دانشگاه به پایان رسید.


شیرین احمدنیا:

باید به دانشجویان اعتماد کرد/ نباید دغدغه دانشجو در حد نحوه و ساعت امتحان تنزل پیدا کند

عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی در در نشست «سیاست‌گذاری اجتماعی؛ دانشگاه و تشکل‌های دانشجویی» اظهار کرد: تشکیل‌دهنده‌های تشکل‌های دانشجویی افراد مسئولیت‌پذیری هستند که بدون هیچ چشم‌داشتی به این تشکل‌ها وارد شده‌اند و به همین دلیل باید دست یاری به سمت آنها دراز کنیم و توجه داشته باشیم که تنوع فرهنگی جامعه امری مهم است و باید آن را در فضای عمل بسیار پر رنگ کنیم.


هدی غفاری بررسی کرد:

ضوابط حقوقی ناظر بر فعالیت نشریات دانشجویی در ایالات متحده آمریکا

عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی، اظهار کرد: در نظام حقوقی آمریکا بیشترین حمایت از آزادی‌های سیاسی و کمترین حمایت از آزادی‌های تجاری می‌شود و آزادی بیان پایه ترین نوع آزادی است. آزادی بیان اصلی‌ترین مولفه‌ای است که در حقوق ارتباط جمعی مطرح می‌شود و بسیاری از مباحث ارتباطات مانند منع سانسور بر همین اصل مبتنی است.


ششمین دوره مسابقات دانشجویی نشان «خواجه نصیر»؛

نماینده دانشگاه علامه در مسابقات ملی مناظره مشخص شد/+ گزارش تصویری

مرحله دانشگاهی ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران نشان خواجه نصیرالدین طوسی به همت جهاد دانشگاهی و معاونت فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی، روز سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی این دانشگاه برگزار شد. در پایان این مسابقات تیم برنده یعنی گروه دانشجویی نجوا به مرحله استانی راه پیدا کرد.


همراه با فایل Pdf؛

آیین‌نامه رفتاری و اخلاقی انجمن مدیریت مالی دانشگاه علامه منتشر شد

انجمن علمی_دانشجویی مدیریت مالی دانشگاه علامه طباطبائی در اطلاعیه‌ای آیین‌نامه اخلاقی و رفتاری این انجمن را برای اعضای انجمن، اقتصاددانان، مدیران مالی، حسابرسان و دانشجویان رشته‌های اقتصاد و مدیریت مالی و حسابداری اعلام کرد.


نشست «سخنرانی دانشجویی با موضوعیت انتخابات» برگزار شد؛

انتخاب عقلانی مانع تشکیل پوپولیسم/ واژه گنگ «مردم» برای مردم+ گزارش تصویری

در نشستی دانشجویی مطرح شد که جامعه‌پذیری سیاسی رمز بقا و مشروعیت نظام سیاسی است، ضمن آنکه مشارکت در انتخابات یکی از بارزترین مصادیق آن است و «رسانه‌ها» در مقام مهندسان افکار عمومی نقش مهمی در انتخابات دارند. این در حالی است که تصمیم‌گیری عقلانی که مبتنی بر عینیت و امور واقع است مانع تشکیل پوپولیسم می‌شود.


دبیر کانون جنبش نرم‌افزاری مطرح کرد:

بومی‌سازی علوم انسانی، آرمان جنبش نرم‌افزاری دانشگاه علامه/ آرزوی من تسری جنبش به همه دانشکده‌هاست

اگر جامعه را به مثابه سخت‌ افزار یک دستگاه و قوانین حاکم بر آن به منزله نرم افزار در نظر بگیریم، شایسته است که قوانین حاکم بر جامعه ایرانی، متناسب با مردم و سرزمین خود تنظیم و اجرا شود، بر این اساس کانونی تحت عنوان جنبش نرم‌افزاری تشکیل شده که در حال حاضر دانشگاه علامه طباطبائی، چهارمین دانشگاهی است که این کانون را دایر کرده است.


صفحه 1 از 1212345...10...قبلی »
رفتن به نوارابزار