دکتر حسین سلیمی

سلیمی:

اجازه نمی‌دهیم کسی برنامه‌های دانشجویی را برهم بزند/ برای لغو برنامه‌ها فشاری از بیرون دانشگاه نبوده است

رئیس دانشگاه علامه گفت: اجازه نمی‌دهیم کسی بخواهد برنامه‌های دانشجویی را برهم بزند، اگر یک تشکل مجوز برگزاری برنامه‌ای را داشته باشد ما تمام توان دانشگاه‌ها را در خدمتش قرار خواهیم داد تا بتواند برنامه‌ را برگزار کند.


vam1

ثبت نام وام دانشجویی شروع شد؛

راهنمای گام‌به‌گام برای ثبت‌نام وام + تصویر

ثبت نام وام دانشجویی برای ترم تحصیلی جدید از سوی صندوق رفاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز شده است. جهت سهولت دانشجویان، مراحل ثبت نام وام در دوازده مرحله به صورت تصویری ارائه می‌شود.


todi-moaarefe-moaavenat-farhangi-1-2

حاشیه نوشت‌های مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی دانشگاه علامه؛

از لشکرکشی به پردیس مرکزی تا ترکش‌هایی که نصیب حراست شد

مراسم تودیع و معارفه معاونان قدیم و جدید معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی که روز گذشته در سالن شورای این دانشگاه برگزار شد، دارای حاشیه‌هایی بود که در پی می‌آید.


jashnvare-resane-daneshjuee

تمدید مهلت شرکت در جشنواره؛

نشریات دانشجویی به زبان محلی در جشنواره «تیتر۱۰» رقابت می‌کنند

دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار در جشنواره «تیتر ۱۰» را تا اول اسفند ۹۵ تمدید کرد و نشریات با زبان‌های محلی می‌توانند در این جشنواره رقابت کنند.


ghayeghrani-banovan-dokhtaran

درخشش دانشجوی کارشناسی ارشد علامه؛

مقام نخست مسابقات قایقرانی به دانشجویان دختر دانشگاه علامه رسید

مسابقات قهرمانی قایقرانی دانشجویان دختر کشور ، ۲۹ آذرماه در دریاچه آزادی در حالی انجام شد که تیم قایقرانی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی عنوان قهرمانی رشته روئینگ را از آن خود کردند.


zia-tv

مناظره در «زوایه» تلویزیون؛

ضیا هاشمی در دفاع از جنبش دانشجویی چه گفت؟ + ویدئو

معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: جنبش دانشجویی باید از اصحاب قدرت مستقل باشد و سیاهی‌لشکر احزاب نباشد، جنبش دانشجویی و تشکل دانشجویی باید قدرت نقد داشته باشد و این نقد بسیار سازنده است.


Maleki-2

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی:

فعالیت فرهنگی دانشجویان به ما انگیزه می‌دهد / برنامه‌محوری راز موفقیت کانون‌ها

حسن ملکی اظهار کرد: در ترم گذشته نه تنها برای ما بلکه برای کل دانشگاه محدودیت‌های مالی ایجاد شد که در برخی از فعالیت‌ها اثر گذاشت. اما خوشبختانه آن محدودیت‌ها برطرف شده و ما برای ترم و سالی که در پیش رو داریم، بودجه بر اساس برنامه‌هایی که ارائه داده‌ایم اختصاص می‌یابد.


jashnvare-rooyesh-ekhtetamie-9

کانون‌های فرهنگی دانشگاه «باز هم» درخشیدند؛

راز موفقیت علامه‌ای‌ها در جشنواره ملی رویش از زبان خودشان

جشنواره ملی رویش با تمام حس و حال‌های دانشجویی خود و با آن شور و نشاطی که حالا تبدیل به خاطراتی شیرین و تعریف کردنی شده، تمام شد و چند لوح گرانبها از آن به یادگار ماند. یادگاری‌هایی که بیشتر سهم آرشیو افتخارات دانشجویان علامه طباطبائی شده است.


jashn-yalda-1

گزارشی از جشن یلدای کانون‌های فرهنگی؛

این‌ همه آدم بالغ نشسته‌اند قصه گوش می‌دهند!

آخرین روزهای پاییز، جشن بزرگداشت آیین یلدا به همت و همکاری تعدادی از کانون های فرهنگی دانشگاه برگزار شد که با برنامه های متنوعی همراه بود. گزارشی که می خوانید سعی کرده با رویکردی روایتگرانه، صادقانه و ملموس گوشه هایی از این جشن را برای مخاطبان به تصویر بکشد.


ketab-fanoos-basij-5

هم‌زمان با هفته وحدت و میلاد پیامبر رحمت(ص)؛

کلبه کتاب «فانوس» آغاز به کار کرد

«کلبه کتاب فانوس»، همزمان با آغاز هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص) در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی آغاز به‌کار کرد.


entakhabat-shora-senfi-allameh-17

هیاهو در کمال آرامش (+تصویری)؛

پایان انتخابات شورای صنفی دانشگاه علامه / نتایج و تعداد آرای نامزدها اعلام شد

انتخابات شورای صنفی دانشجویان که از ساعت ۹ در سه دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی، علوم اجتماعی و علوم ارتباطات و نیز در دو خوابگاه شهید گلعذاری و شهید عضدی دانشگاه علامه طباطبائی آغاز شده بود تا ساعت ۱۷ عصر ادامه داشت و فرایند شمارش آرای آن با حضور ناظران و مسئولان دانشگاهی تا ساعت ۱۹ به طول انجامید.


majmae-anjoman-motaleat-ertebati-34

با حضور خانیکی، دهکردی و زردار؛

اولین انجمن علمی دانشجویی مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات آغاز به کار کرد/ + تصویری

جلسه معارفه انجمن علمی دانشجویی مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات دانشکده ارتباطات امروز با حضور اعضای هیئت علمی این دانشکده برگزار شد و نوای اولین انجمن علمی دانشجویی در این رشته نواخته شد.


mosabeghat-varzesh-pesarane-jam-16-azar-103

گزارش تصویری

فینال فوتسال جام «۱۶ آذر» در دانشگاه علامه با قهرمانی تیم تربیت بدنی (۱)

جام فوتسال به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه علامه طباطبائی با قهرمانی تیم دانشکده تربیت‌ بدنی، نائب‌ قهرمانی تیم دانشکده حقوق و علوم سیاسی و مقام سومی، تیم فوتسال شهید ورامینی دانشکده علوم اجتماعی به ایستگاه پایانی خود رسید.


mosabeghat-varzesh-pesarane-jam-16-azar-107

ایستگاه پایانی جام فوتسال «16 آذر»؛

وقتی خستگی از تن رئیس دانشگاه بیرون رفت / تیم فوتسال دانشکده تربیت‌بدنی قهرمان شد

جام فوتسال به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه علامه طباطبائی با قهرمانی تیم دانشکده تربیت‌ بدنی، نائب‌ قهرمانی تیم دانشکده حقوق و علوم سیاسی و مقام سومی، تیم فوتسال شهید ورامینی دانشکده علوم اجتماعی به ایستگاه پایانی خود رسید.


صفحه 1 از 41234