korsi-26

با حضور مسئولان وزارت علوم؛

برگزیدگان اولین جشنواره ملی کرسی‌های آزاداندیشی معرفی شدند

اولین جشنواره ملی کرسی‌های آزاداندیشی به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی، با حضور معاون وزیر علوم، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و سیاستگذاری این وزارت و رئیس دانشگاه علامه، برگزار شد. در بخشی از این مراسم از دانشجویان فعال عرصه آزاداندیشی با حضور مدیران ارشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه علامه طباطبائی با اهدای تندیس و لوح تقدیر، قدردانی شد.


IMG_9647

به همت کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه طباطبائی؛

کافه مهربانی برای حمایت از کودکان و محرومان منطقه «دشتیاری» برپا شد

کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه طباطبائی در راستای حمایت‌ از منطقه دشتیاری در استان سیستان و بلوچستان در پردیس مرکزی این دانشگاه و دانشکده اقتصاد اقدام به برپایی کافه مهربانی کرده است.


etetah gol narges riazi (7)

با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان؛

ساختمان گل نرگس در مجموعه خوابگاهی سلامت افتتاح شد

ساختمان «گل نرگس» واقع در مجتمع خوابگاهی دخترانه سلامت صبح امروز با حضور سید حسن ریاضی، رئیس سازمان امور دانشجویان و مقامی، مدیر امور دانشجویی و جمعی از مسئولان خوابگاهی، افتتاح شد.


Dabire Dabiran Jahangiri (2)

دبیر سابق دبیران انجمن‌های علمی-دانشجویی در گفت‌وگو با عطنا:

تک تک دانشجویان پتانسیل‌های ناشناخته دارند

داود جهانگیری معتقد است انجام فعالیت‌هایی مثل کاهش بروکراسی اداری، توسعه همکارهایی بین دانشگاهی انجمن‌های علمی، تشویق روحیه کاری و ایجاد هم‌افزایی بیشتر بین انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی و برگزاری جلسات بیشتر با مسئولین ذی‌ربط در دانشگاه می‌تواند به رشد و کارآمدی بیشتر انجمن‌های علمی کمک کند.


anjomanha95 (9)

دبیران انجمن‌های علمی-دانشجویی لب به انتقاد گشودند:

۶۶ انجمن علمی-دانشجویی داریم/ برنامه‌های دانشجویی دچار سه‌دستگی شده است

نشست هم‌اندیشی دبیران انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشکده‌های مختلف دانشگاه علامه طباطبائی با حسین سلیمی‌بجستانی، معاون دانشجویی و سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه و با حضور مرتضی خورسندی، مدیر امور فرهنگی و عصمت مومنی مدیر جدید نظارت و ارزیابی این معاونت برگزار شد.


anjomanha95 (11)

سلیمی‌بجستانی:

اهل در زدن و فرار کردن نیستیم! / همکاری با دانشجویان نیازمند اعتمادسازی دوطرفه است

معاون دانشجویی و سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه در نشست هم‌اندیشی با دبیران انجمن‌های علمی-دانشجویی، یکی از مهمترین اولویت‌ها خود را توجه جدی به انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی برشمرد و تاکید کرد: صحبت کردن با دبیران انجمن‌های علمی-دانشجویی به نوعی «خیلی کیف دارد»، چون مانند مطبوعات آدم را محاکمه می‌کنند.


anjomanha95 (3)

گزارش تصویری/

نشست هم‌اندیشی دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشکده‌های مختلف دانشگاه علامه با معاون دانشجویی

جلسه هم‌اندیشی دبیران انجمن‌های علمی و دانشجویی دانشکده‌های مختلف دانشگاه علامه طباطبائی با حسین سلیمی‌بجستانی، معاون دانشجویی و سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه برگزار شد.


nafac (9)

به همت کانون‌های فرهنگی دانشگاه علامه؛

«نفس» به نفع بچه‌های دشتیاری اکران شد

فیلم نفس به همت کانون فیلم و عکس دانشگاه علامه طباطبائی و با همکاری کانون موسیقی و کانون خیریه در روز چهارشنبه ۲۰ بهمن در سالن آمفی تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری به نمایش درآمد.


neshast dabiran kanoon farhangi (34)

در جلسه با سلیمی‌بجستانی، معاون جدید فرهنگی و اجتماعی دانشگاه؛

دبیران کانون‌های فرهنگی از مشکلاتشان گفتند/ ما «دزد» نیستیم!

جلسه هم‌اندیشی دبیران کانون‌های دانشگاه علامه طباطبائی یکشنبه، ۱۷ بهمن‌ماه با حضور حسین سلیمی‌بجستانی، معاون دانشجویی و سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی و همچنین مرتضی خورسندی، مدیر امور فرهنگی این دانشگاه در ساختمان معاونت دانشجویی برگزار شد. در این نشست دبیران کانون‌های فرهنگی و هنری به بیان مشکلات و همچنین انتقادها و پیشنهادهای خود با مدیریت جدید فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پرداختند.


hesam-arian

دبیر گروه موسیقی دانشگاه علامه:

استقبال از «ملک جاویدان» به ما انگیزه مضاعف داد

حسام آرین در حاشیه برنامه اجرای موسیقی زنده در دانشگاه علامه گفت: در دهه فجر به دنبال اجرای برنامه میهنی بودیم و تلاش کردیم مراسم سال گذشته را با فضای متفاوتی اجرا کنیم.


neshast dabiran kanoon farhangi (6)

مدیر فرهنگی دانشگاه علامه:

شرایط در دوره جدید رو به بهبودی است

مرتضی خورسندی در جلسه هم‌اندیشی دبیران کانون‌های دانشگاه اظهار کرد: همه ما خانواده معاونت فرهنگی هستیم، بعضی اوقات این خانواده شرایط بهتری دارد و زمانی شرایط سخت‌تر. همه ما باید سعی کنیم در این وضعیت برنامه‌هایی طراحی کنیم تا ما را به هدف نزدیک کند.


neshast dabiran kanoon farhangi (4)

سلیمی بجستانی:

می‌خواهم تب کانون‌ها را بالا ببرم

معاون دانشجویی در جلسه هم‌اندیشی دبیران کانون‌های دانشگاه علامه طباطبائی گفت: در دوران مدیریت من موضوع کانون‌ها که با عزم راسخ به دنبال آن هستم، بخش زیادی از اهداف خود را پیش خواهد برد.


khoorsandi

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی؛

فرهنگ با نگاه کمی قابل ارزیابی نیست / ادغام معاونت فرهنگی و دانشجویی، در دست بررسی

مرتضی خورسندی اظهار کرد: واقعیت این است که فرهنگ با نگاه کمی قابل ارزیابی نیست، اما متاسفانه خیلی از جشنواره‌‌های ما هرچند تلاش می‌کنند که به کیفیت‌گرایی هم توجه کنند، اما به نظر شاخص‌های کمی را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهند.


vam1

ثبت نام وام دانشجویی شروع شد؛

راهنمای گام‌به‌گام برای ثبت‌نام وام + تصویر

ثبت نام وام دانشجویی برای ترم تحصیلی جدید از سوی صندوق رفاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز شده است. جهت سهولت دانشجویان، مراحل ثبت نام وام در دوازده مرحله به صورت تصویری ارائه می‌شود.


دکتر حسین سلیمی

سلیمی:

اجازه نمی‌دهیم کسی برنامه‌های دانشجویی را برهم بزند/ برای لغو برنامه‌ها فشاری از بیرون دانشگاه نبوده است

رئیس دانشگاه علامه گفت: اجازه نمی‌دهیم کسی بخواهد برنامه‌های دانشجویی را برهم بزند، اگر یک تشکل مجوز برگزاری برنامه‌ای را داشته باشد ما تمام توان دانشگاه‌ها را در خدمتش قرار خواهیم داد تا بتواند برنامه‌ را برگزار کند.


todi-moaarefe-moaavenat-farhangi-1-2

حاشیه نوشت‌های مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی دانشگاه علامه؛

از لشکرکشی به پردیس مرکزی تا ترکش‌هایی که نصیب حراست شد

مراسم تودیع و معارفه معاونان قدیم و جدید معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی که روز گذشته در سالن شورای این دانشگاه برگزار شد، دارای حاشیه‌هایی بود که در پی می‌آید.


jashnvare-resane-daneshjuee

تمدید مهلت شرکت در جشنواره؛

نشریات دانشجویی به زبان محلی در جشنواره «تیتر۱۰» رقابت می‌کنند

دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار در جشنواره «تیتر ۱۰» را تا اول اسفند ۹۵ تمدید کرد و نشریات با زبان‌های محلی می‌توانند در این جشنواره رقابت کنند.


ghayeghrani-banovan-dokhtaran

درخشش دانشجوی کارشناسی ارشد علامه؛

مقام نخست مسابقات قایقرانی به دانشجویان دختر دانشگاه علامه رسید

مسابقات قهرمانی قایقرانی دانشجویان دختر کشور ، ۲۹ آذرماه در دریاچه آزادی در حالی انجام شد که تیم قایقرانی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی عنوان قهرمانی رشته روئینگ را از آن خود کردند.


صفحه 1 از 512345