کد خبر : 91203
تاریخ درج خبر : 1396/03/30
تغییر اندازه نوشته

فارغ‌التحصیلان از قافله جانمانند؛

ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور آغاز شد +جزئیات

ثبت‌نام چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از امروز دوشنبه ۲۹ خرداد ماه ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و داوطلبان باید با مطالعه منابع این آزمون، در شهریور ماه بر روی صندلی آزمون تکیه زده و به سوالات پاسخ دهند.

به گزارش عطنا به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، ثبت‌نام چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از امروز دوشنبه ۲۹ خرداد ماه ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org آغاز و داوطلبان باید با مطالعه منابع این آزمون در شهریور ماه بر روی صندلی آزمون تکیه زده و به سوالات پاسخ دهند.

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی

*** تقویم برگزاری آزمون استخدامی
در جدول زیر، تقویم برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور آمده است. مطابق برنامه اعلام شده، چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور، روز جمعه سوم شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد. همچنین هزینه شرکت در آزمون استخدامی به ازای هر داوطلب مبلغ ۳۳,۰۰۰ است که داوطلبان باید این مبلغ را به صورت الکترونیکی و با استفاده از بانک‌های متصل به شبکه شتاب پرداخت نمایند.

*** مواد امتحانی آزمون استخدامی
در جدول زیر مواد امتحانی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور آمده است. داوطلبان آزمون استخدامی باید توجه داشته باشند که این آزمون که به صورت سوالات چهارگزینه‌ای برگزار خواهد شد، نمره منفی خواهد داشت و به ازای هر پاسخ غلط، یک سوم نمره منفی در نظر قرار گرفته است.

*** جزئیات مکان برگزاری آزمون استخدامی
جزئیات ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج خواهد شد و داوطلبان باید توجه داشته باشند که ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی آنان خواهد بود که در تقاضانامه اینترنتی درج کرده‌اند.

به اشتراک بگذارید
AtnaNews Telegram
اخبار مرتبط

برچسب ها
نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد