سه شنبه، 3 اردیبهشت 1398 23:12:15
آخرین اخبار
مدیر امور دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی خبر داد:

استقبال چشمگیر دانشجویان از برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی از استقبال چشمگیر دانشجویان این دانشگاه از برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها خبر داد.

به گزارش عطنا، حمیدرضا مقامی، سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه در حاشیه برگزاری مسابقات جشنواره غذای سالم و محلی ویژه دختران خوابگاهی دانشگاه علامه طباطبائی در مجتمع خوابگاهی شهید سلامت، بیان کرد: برگزاری جشنواره قرآن کریم و جشنواره غذای سالم و محلی در دو بخش خواهران و برادران از جمله مهمترین برنامه‌های این هفته بود.

وی به افزایش سه برابری حضور دانشجویان پسر خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در جشنواره غذای سالم و محلی اشاره کرد و گفت: امسال شاهد حضور ۳۸ گروه در این مسابقه از سوی آقایان بودیم.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی درباره همین موضوع تصریح کرد: این در حالی است که در جشنواره غذای سالم و محلی سال گذشته دانشگاه به مناسب هفته خوابگاه‌ها ۱۲ گروه از خوابگاه‌های پسران شرکت کرده بودند.

وی به برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی در خوابگاه‌های شهید همت (پسران) و مجتمع خوابگاهی شهید سلامت (دختران) اشاره کرد و افزود: در این دو جشنواره از نفرات برتر مسابقات قرآنی دانشجویی پسران و دختران تقدیر شد.

مقامی با بیان اینکه برگزاری این مسابقات می‌تواند موجب بکارگیری تعالیم قرآنی در زندگی نسل جوان و پویا شدن آن‌ها در جهت حرکت جامعه در مسیر تحول اخلاقی باشد، گفت: استقبال از این جشنواره قرآنی به خصوص مراسم‌های اختتامیه بسیار پرشور و چشمگیر بود.

وی در ادامه کیفیت‌ بخشی به برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها را از جمله برنامه‌های معاونت دانشجویی در سال جدید برشمرد و اظهار کرد: یکی از مهمترین رویکرد‌های معاونت دانشجویی در ترم تحصیلی جاری توجه به برنامه‌های فرهنگی در خوابگاه‌‌ها بوده است.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین راهکارها برای مقابله با مشکلاتی که در محیط‌های خوابگاهی دانشجویی اتفاق می‌افتد، اجرای برنامه‌های علمی و فرهنگی و هنری برای پر کردن اوقات فراغت دانشجویان خوابگاهی است.

مقامی در پایان اظهار امیدواری کرد اجرای برنامه‌های علمی، فرهنگی و هنری در خوابگاه‌های ادامه پیدا کرده و به استقبال هر چه بیشتر دانشجویان مواجه شود.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *