کد خبر : 84809
تاریخ درج خبر : 1396/02/23
تغییر اندازه نوشته

یک پای فینال مسابقات فوتسال بین دانشکده‌ای دانشگاه علامه مشخص شد

تیم فوتسال شهید ورامینی با برتری مقابل تربیت‌بدنی به فینال راه یافت+ گزارش تصویری

تیم فوتسال شهید ورامینی دانشکده علوم اجتماعی با برتری مقابل تیم فوتسال دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی به فینال مسابقات فوتسال بین دانشکده‌ای دانشگاه علامه طباطبائی راه یافت.

به گزارش عطنا، در این دیدار که چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه برگزار شد، بعد از یک بازی نفس‌گیر و نزدیک با نتیجه ۵ بر ۵ مساوی به پایان رسید و به ضربات پنالتی کشیده شد که در نهایت تیم فوتسال شهید ورامینی، موفق شد با نتیجه ۸ بر ۶ تربیت بدنی را در ضربات پنالتی شکست دهد.

در این دوره از مسابقات ۱۹ تیم از دانشکده‌های مختلف دانشگاه شرکت کرده‌اند که در سه گروه و به صورت دو حذفی با هم رقابت می‌کنند.

تیم فوتسال دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی باید به مصاف تیم ستارگان دانشکده مدیریت و حسابداری که سرگروه بازنده‌ها شده است، برود و برنده این دیدار فینال این دوره از مسابقات فوتسال بین دانشکده‌ای دانشگاه علامه طباطبائی را با تیم فوتسال شهید ورامینی دانشکده علوم اجتماعی برگزار می‌کند.

تیم بازنده دیدار تیم فوتسال دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و تیم ستارگان دانشکده مدیریت و حسابداری به عنوان مقام سوم دست پیدا می‌کند.

تک بازی تیم فوتسال دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و ستارگان دانشکده مدیریت و حسابداری، ۲۴ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه در خوابگاه شهید همت برگزار می‌شود.

به اشتراک بگذارید
AtnaNews Telegram
اخبار مرتبط

برچسب ها
نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد