کد خبر : 79629
تاریخ درج خبر : 1396/02/01
تغییر اندازه نوشته

گزارش تصویری/

نشست «میز انتخابات» با حضور کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری در دانشگاه علامه

برنامه انتخاباتی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشحویان مستقل با عنوان نشست «میز انتخابات» روزهای ۳۱ فرودین و اول اردیبهشت در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

به گزارش عطنا، ابولفضل مظاهری، دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با عطنا گفت: این نشست با همکاری انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طی دو روز میزبان برخی نامزدهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری کشور بود.

مظاهری با اشاره به اینکه برنامه‌های انتخاباتی انجمن از مهر ماه آغاز شده است، گفت: یکی از برنامه‌های اصلی انجمن در انتخابات، نشست «میز انتخابات» است که در دوره‌های گذشته نیز برگزار شده بود.

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل اضافه کرد: ما در هیچ کدام از انتخابات به صورت مصداقی ورود نکردیم امسال هم تلاش کردیم از نامزدهای اصلی جناح‌های مختلف برای حضور در این نشست دعوت کنیم.

در روز نخست نشست «میز انتخابات» که با شعار دولت کارآمد در مسیر انقلاب، مبارزه با فساد و بهبود اقتصاد برگزار شد، مصطفی کواکبیان، سید مصطفی میرسلیم، مصطفی هاشمی‌طبا و محمدمهدی زاهدی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حضور داشتند.

گزارش تصویری این برنامه را در زیر می‌بینیم؛

عکس: مهدی جهانشاهلوراد-عطنا

به اشتراک بگذارید
AtnaNews Telegram
اخبار مرتبط

برچسب ها
نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد