کد خبر : 70074
تاریخ درج خبر : 1395/11/27
تغییر اندازه نوشته

بیست‌وپنجمین دوره معرفی اعضای هیئت علمی نمونه کشور، شنبه برگزار می‌شود؛

اسم استاد نمونه دانشگاه علامه را قبل از مراسم بدانید

مراسم معرفی و تقدیر از  اعضای هیئت علمی نمونه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴، با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، جمعی از مسئولان این وزارت و رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، روز شنبه ۳۰ بهمن‌ماه در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

به گزارش عطنا، در بیست و پنجمین دوره معرفی اعضای هیئت علمی نمونه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، اعضای هیئت علمی واجد شرایط که پرونده آنها در کمیسیون انتخاب اعضای هیئت علمی نمونه، بررسی و داوری شده است، معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

نکته حائز اهمیت این مراسم، که به دست خبرنگار عطنا رسیده‌ است تقدیر از دکتر علی‌اکبر افجه به عنوان عضو هیئت علمی نمونه دانشگاه علامه طباطبائی در سطح کشور است.

این درحالی‌ است، سال جاری تعدادی از استادان دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان اعضای هیئت علمی نمونه دانشگاه به وزارت علوم معرفی شدند که شامل دکتر علی اکبر افجه، استاد دانشکده مدیریت و حسابداری، دکتر سید جلال دهقانی فیروز آبادی، استاد دانشکده حقوق و علوم سیاسی، دکتر محمد دبیر مقدم، استاد دانشکده زبان و ادبیات فارسی و دکتر محمد زاهدی اصل، استاد دانشکده علوم اجتماعی هستند

همچنین بعد از این برنامه، مراسم دیگری نیز با حضور وزیر علوم و سایر مسئولان در حیاط دانشگاه برگزار می‌شود که طی آن پروژه‌های عمرانی دانشگاه علامه  طباطبائی افتتاح می‌شوند.

گفتنی است سید علی اکبر افجه در سال ۱۳۲۷ در یک خانواده مذهبی در تهران بدنیا آمد. بعد از پایان تحصیلات مقدماتی، و اخذ دیپلم متوسطه از دبیرستان مروی و گذراندن دوره کارشناسی اقتصاد در بیمه‌های بازرگانی از مدرسه عالی بیمه ایران دوره کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت بازرگانی را در کشور آمریکا به پایان برد و دکترای رهبری و رفتار انسانی و مدیریت و توسعه سازمانی را از دانشگاه بین المللی ایالات متحده آمریکا در سال ۱۳۵۸ اخذ کرد . وی هم اکنون استاد پایه ۳۴ دانشگاه علامه طباطبائی است.

به اشتراک بگذارید
AtnaNews Telegram
اخبار مرتبط

برچسب ها
نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد