دوشنبه، 4 شهریور 1398 06:58:36
آخرین اخبار

کتاب «در حسرت فهم درست» به چاپ دوم رسید

dar hasrate fahme dorost

به گزارش عطنا، چاپ دوم کتاب «در حسرت فهم درست» (زندگی‌نامه علمی و پژوهشی دکتر مهدی محسنیان‌راد) منتشر شد. دکتر مهدی محسنیان‌راد در این کتاب روایات خود را از فراز و فرودهای ۴۲ سال پژوهش ارتباطی در حوزه‌های ارتباطات اجتماعی، زبان و ارتباط و مطبوعات، خبر و روزنامه‌نگاری منتشر کرده است.
این کتاب پژوهش‌های مهدی محسنیان راد در حوزه‌های یادشده را در بر می‌گیرد که برخی از این پژوهش‌ها برای نخستین بار پس از بیش از دو دهه در آن منتشر شده‌اند.
مهدی محسنیان‌راد در ابتدای هر مطلب، داستان آغاز و انجام پژوهش‌ها را در قالب روایاتی شیوا و فصیح نوشته که این روایت‌ها بیانگر سیر تحول نگرش به پژوهش‌های ارتباطی در ۴۲ سال گذشته است.
زیستن به سبک ایرانی، گزارش پژوهشی که نمی‌دانم به کجا رفت، دیوارنوشته‌های دوران انقلاب خیابان‌های تهران، سه نسل شبکه اجتماعی در کشورهای غیرپیشرفته: مورد ایران، میزان آگاهی مردم درباره مفاهیم واژه‌های دوران انقلاب اسلامی و… عناوین برخی از مطالب این کتاب هستند.
کتاب «در حسرت فهم درست» به قلم دکتر مهدی‌ محسنیان‌راد در ۶۷۲ صفحه، با قیمت ۲۸ هزار تومان توسط انتشارات سیمای شرق به چاپ رسیده است.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *