پنجشنبه، 2 خرداد 1398 18:14:49
آخرین اخبار
دشتیاری در قاب دوربین فاطمه گشانی؛

نمایشگاه عکس «میان من و تو شهری است بی پنجره!» +تصاویر

نمایشگاه عکس «میان من و تو شهری است بی‌پنجره!» روز جمعه، ۲۲ تیرماه، در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار عطنا، فاطمه گشانی عکس‌های این گالری را از سال۹۳ تا ۹۶ در منطقه دشتیاری شهرستان چابهار با هدف بیان‌ مظلومیت و محرومیت مردم این منطقه گرفته است و درآمد حاصل از فروش این عکس‌ها نیز صرف مدرسه‌سازی در همان منطقه خواهدشد.

در آیین افتتاحیه این نمایشگاه معین سعیدی، رئیس شورای شهر شهرستان چابهار، مهندس ناصری، مدیرعامل «موسسه مهرماندگار ناصری» و حسین علیمرادی، دانش‌آموخته دانشگاه علامه طباطبائی، دبیر اسبق کانون خیریه این دانشگاه و مدیرعامل «دست‌یاری به دشتیاری» به سخنرانی پیرامون منطقه دشتیاری و فعالیت‌های جهادی در آن منطقه پرداختند، مستندی از منطقه به کارگردانی محمدجوادآشیانه پخش شد و حسام آرین، خواننده موسیقی سنتی دوقطعه موسیقی را راجع به ایران اجرا کرد.

در این برنامه از آقایان معین سعیدی و کریم بلوچ به نمایندگی از مردم شریف دشتیاری و به پاس زحمت‌هایی که برای منطقه کشیده‌ بودند، تقدیر شد و در پایان فاطمه گشانی، با تشکر از حضور علاقه‌مندان در مراسم افتتاحیه از آنها برای بازدید از نمایشگاه «میان من و تو شهری است بی‌پنجره!» در سالن بهار خانه هنرمندان دعوت کرد.

گزینش عکس‌های نخستین گالری فاطمه گشانی بر عهده حمیدجانی‌پور بوده است.

گفتنی است بازدید از نمایشگاه عکس «میان من و تو شهری است بی‌پنجره!» از تاریخ ۲۳ تیرماه تا  ۳ مردادماه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ امکان‌پذیر است.

عکس: علی اکبریان میمند_عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *