پنجشنبه، 2 خرداد 1398 18:15:47
آخرین اخبار
حسین سلیمی خبر داد:

ارزش قراردادهای «ارتباط با صنعت» ۳۵۰۰ درصد افزایش داشته است

رئیس دانشگاه علامه طباطبائی با ارائه آماری از ارزش پروژه‌های تحقیقاتی دانشگاه از سال ۹۲ تاکنون، گفت: در سال ۹۲ ارزش قراردادها ۳۰۰ میلیون تومان بود که اکنون با افزایش بیش از ۳۵۰۰ درصدی، ۱۱ میلیارد تومان پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش عطنا به نقل از فارس، حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در ارتباط با آخرین جزئیات مربوط به قراردادهای دانشگاه با صنایع و بنگاه‌های مختلف، اظهار داشت: در سال ۹۲ قراردادهای دانشگاه علامه طباطبائی با حوزه صنعت تنها ۳۰۰ میلیون تومان بود.

وی افزود: در سال ۹۴ این میزان به ۱۰ میلیارد تومان و در سال ۹۶ میزان ارزش پروژه‌های صنعتی و تحقیقاتی دانشگاه به ۸ و نیم میلیارد تومان رسید.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی درباره پروژه‌های تحقیقاتی در دست اجرا برای سال ۹۷ گفت: این پروژه‌ها در سال ۹۷ طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده به بیش از ۱۱ میلیارد تومان خواهد رسید.

سلیمی با توجه به اینکه عمده پروژه‌های اجراشده در دانشگاه علامه طباطبائی بیشتر در چه حوزه‌هایی متمرکزشده است، خاطرنشان کرد: بیشتر این پروژه‌ها در حوزه ارتباطات با شرکت مخابرات، شهرداری‌ها، وزارت مسکن و سازمان‌های مختلف فرهنگی اجرا و تحویل داده‌شده است.

وی گفت: بخشی از این پروژه‌های تحقیقاتی برای سازمان سنجش آموزش کشور و بنگاه‌های مختلف اقتصادی در حوزه‌های مختلف بوده است.

رئیس دانشگاه علامه طباطبائی ابراز امیدواری کرد که روند انجام پروژه‌های تحقیقاتی در ارتباط با صنعت و اجرا روز به روز افزایش پیدا کند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *