جمعه، 3 اسفند 1397 14:59:31
آخرین اخبار
سومین همایش ملی «آسیب‌های اجتماعی ایران»؛

نشست تخصصی رسانه‌ها، فضای مجازی و آسیب‌های اجتماعی(۱۰)

نشست «رسانه‌ها، فضای مجازی و آسیب‌های اجتماعی» در قالب سومین همایش ملی «آسیب‌های اجتماعی ایران» در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار‌شد.

به گزارش عطنا، این نشست به مدیریت هادی خانیکی و با حضور حسن نمکدوست تهرانی، عباس عبدی، سوسن باستانی و احمد مسجدجامعی پنج‌شنبه، ۳۱ خردادماه در سالن شریعتی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این نشست، عبدالعلی رضایی با عنوان «فضای رسانه ای جدید و جزیره ای شدن آگاهی جمعی»،محمد‌مهدی فرقانی با عنوان «توازن درون و میان‌رسانه در بازتاب آسیب‌های اجتماعی»، هادی خانیکی با عنوان «تاملی بر احساس نابرابری اجتماعی در میان حذف‌شدگان رسانه ملی»، محمد آقاسی با عنوان «شبکه‌های اجتماعی مجازی و آسیب‌های اجتماعی نوپدید»،  یونس نوربخش با عنوان «بررسی تاثیر رسانه‌های نوین اجتماعی و اعتماد اجتماعی کاربران» و یونس رشیدی  با عنوان «بازنمایی فضایی آسیب‌های اجتماعی در سینمای ایران» ارائه مقاله داشتند.

گفتنی است سومین همایش ملی «آسیب‌های اجتماعی ایران» به مدت دو روز از ۳۰ تا ۳۱ خردادماه و با حضور رئیس انجمن جامعه‌شناسی ایران، دبیر علمی همایش و رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران برگزار‌شد.

با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛

عکس: ایوب قادری-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *