شنبه، 4 اسفند 1397 09:19:53
آخرین اخبار
سومین همایش ملی «آسیب‌های اجتماعی ایران»؛

نشست کارکرد نظریه پژوهش اجتماعی در حل مسائل و آسیب‌های اجتماعی(۱۱)

نشست «کارکرد نظریه پژوهش اجتماعی در حل مسائل و آسیب‌های اجتماعی» در قالب سومین همایش ملی «آسیب‌های اجتماعی ایران» در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار‌شد.

به گزارش عطنا، این نشست به مدیریت سیدحسین سراج‌زاده و با حضور زاهدی مازندرانی، سعید معیدفر، محمد فاضلی، ابوالحسن تنهایی پنج‌شنبه، ۳۱ خردادماه در تالار ابن‌خلدون دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این نشست، پرویز پیران با عنوان «فقدان نظریه ایرانی در حوزه جامعه‌شناسی و آسیب‌های اجتماعی»، سعید معیدفر با عنوان «حل مسئله اجتماعی در گرو شرایطی پیش از نظریه وپژوهش»، حمیدرضا جلایی‌پور با عنوان «ذخایر نظری جامعه‌شناسی و آسیب‌های اجتماعی»، ابوالحسن تنهایی با عنوان «جامعه‌شناسی میائل اجتماعی در پارادایم تفسیری، آسیب‌شناختی گذار شهروندی در ایران امروز»، محمد فاضلی با عنوان «کاستی‌های متقابل سیاست‌گذارو سیاست‌پژوه برای حل مسائل اجتماعی» و  علی ربیعی ارائه مقاله داشتند.

گفتنی است سومین همایش ملی «آسیب‌های اجتماعی ایران» به مدت دو روز از ۳۰ تا ۳۱ خردادماه و با حضور رئیس انجمن جامعه‌شناسی ایران، دبیر علمی همایش و رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران برگزار‌شد.

با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛

عکس: ایوب قادری-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *