دوشنبه، 6 خرداد 1398 12:58:14
آخرین اخبار
حبیب سنگتراش:

وام مسکن اعضای هیئت علمی به مبلغ ۲۰۰ میلیون افزایش یافت

مسئول سابق دفتر ستاد رفاهی وزارت علوم از پیگیری امور مربوط به افزایش وام مسکن اعضای هیئت علمی به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان خبرداد که مراحل نهایی را می‌گذراند.

به گزارش عطنا به نقل از خبرگزاری دانشجو، حبیب سنگتراش در آیین تودیع و معارفه مدیر ستاد امور رفاهی و مدیرکل دفتربرنامه، بودجه و تشکیلات گزارشی از عملکرد خود در مدت تصدی مسئولیت دفتر ستاد رفاهی وزارت علوم ارائه کرد.

وی گفت: در این مدت کوتاه ستاد امور رفاهی توانست چهار کارگروه در زمینه‌های مسکن، ارائه تسهیلات، خودرو و گردشگری تشکیل داده و در حد توان کار‌های مثبتی انجام دهد.

مسئول سابق دفتر ستاد رفاهی وزارت علوم افزود: از جمله کار‌هایی که صورت گرفت، پیگیری امور مربوط به افزایش وام مسکن اعضای هیئت علمی به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان بود که مراحل نهایی را می‌گذراند.

وی ادامه داد: انعقاد قرارداد با چند شرکت سازنده خودرو جهت تحویل خودرو به اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، ارائه تسهیلات از ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان از طریق انعقاد قرارداد با بانک‌ها و اعزام متقاضیان به عتبات با ارائه وام یک میلیون و پانصد هزار تومانی و ارائه خدماتی در زمینه سلامت از دیگر کار‌هایی بود که صورت گرفت.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *