کد خبر : 182214
تاریخ درج خبر : 1397/01/25
تغییر اندازه نوشته

مدیر پیام رسان سروش:

پیام‌رسان سروش به ۵ میلیون عضو رسید/ به‌روزرسانی زیرساخت‌ها برای خدمات باکیفیت‌تر

سیدمیثم سیدصالحی با اشاره به ۵ میلیونی‌شدن اعضای این پیام‌رسان، از به‌روزرسانی زیرساخت‌های آن برای ارائه خدمات باکیفیت‌تر خبر داد و گفت: با توجه به پایان عملیات به‌روزرسانی، کاربران جدید می‌توانند بدون اختلال از سرویس‌های سروش استفاده کنند. البته همراهان قدیمی ما، برای استفاده بدون اختلال لازم است نسخه جدید را نصب کنند.

به گزارش عطنا به نقل از فارس، سیدمیثم سیدصالحی با اشاره به عملیات به‌روزرسانی گسترده در زیرساخت‌های پیام‌رسان سروش، گفت: با توجه به استقبال گسترده کاربران در سال جدید و نزدیک‌شدن به مرز ۵ میلیون کاربر، به منظور ارائه سرویس باکیفیت به کاربران، به‌روزرسانی گسترده در سرورهای سروش ضروری بود.

وی افزود: با توجه به پایان عملیات به‌روزرسانی، کاربران جدید می‌توانند بدون اختلال از سرویس‌های سروش استفاده کنند. البته همراهان قدیمی ما، برای استفاده بدون اختلال لازم است نسخه جدید را نصب کنند.

وی با اشاره به ۵ میلیونی‌شدن خانواده سروش، خاطرنشان کرد: با توجه به شبکه گسترده اعضای سروش‌، کاربران جدید با ورود به این پیام‌رسان تعداد قابل‌توجهی از مخاطبان و دوستان خود را در سروش پیدا می‌کنند.

سیدصالحی خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه‌روزی تیم فنی سروش، نسخه‌های جدید این پیام‌رسان در پلتفرم‌های اندروید، iOS  و دسکتاپ آماده و منتشر شده است.

مدیر سروش از کاربران قدیمی این پیام‌رسان خواست تا برای استفاده باکیفیت از سرویس‌های سروش، نسخه‌های قدیمی خود را حذف و با مراجعه به وب‌سایت سروش به نشانی https://sapp.ir نسخه جدید را دانلود و نصب کنند.

به اشتراک بگذارید
AtnaNews Telegram
اخبار مرتبط

برچسب ها
نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد