کد خبر : 139510
نظر : ۱
تاریخ درج خبر : 1396/06/26
تغییر اندازه نوشته

رئیس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علامه خبر داد:

انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره و بازرس «تعاونی اعتبار کارکنان اداری دانشگاه»

عبدالله نژدساعی، مدیرعامل «تعاونی اعتبار کارکنان اداری» دانشگاه علامه طباطبائی گفت: انتخابات مجمع عمومی تعاونی اعتبار کارکنان اداری برای انتخاب ۵ عضو هیئت مدیره اصلی و یک بازرس اصلی برگزار می‌شود که این مجمع ساعت ۱۴ شنبه یک مهر در سالن شهید همت دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

به گزارش عطنا، مدیرعامل «تعاونی اعتبار کارکنان اداری» دانشگاه علامه طباطبائی، از برگزاری مجمع عمومی  برای انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرس برای مدت سه سال دیگر خبر داد.

رئیس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی گفت: با توجه به اتمام دوره سه ساله مسئولیت اعضای هیئت مدیره «تعاونی اعتبار کارکنان اداری»، اداره کل «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» استان تهران و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ملزم به برگزاری انتخابات مجدد در «مجمع عمومی تعاونی اعتبار کارکنان اداری» هستند.

عبدالله نژدساعی با بیان اینکه دعوت از اعضای مجمع عمومی  با اعلام فراخوان در روزنامه‌های کثیر الانتشار انجام شد گفت: در این فراخوان از اعضای «تعاونی اعتبار کارکنان اداری دانشگاه» که۸۴۱ نفر از کارکنان اداری شاغل و بازنشسته هستند دعوت شد تا در انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرس «تعاونی اعتبار کارکنان اداری» دانشگاه علامه طباطبائی شرکت کنند.

وی افزود: در این انتخابات ۱۲ نفر کاندید هیئت مدیره و ۳ نفر کاندید بازرس شدند که ۵ نفر برای اعضای هیئت مدیره اصلی و یک نفر  برای بازرس اصلی انتخاب می‌شوند که این مجمع ساعت ۱۴ شنبه یک مهر در سالن شهید همت دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

مدیرعامل «تعاونی اعتبار کارکنان اداری» دانشگاه علامه طباطبائی، ضمن درخواست مشارکت حداکثری در این مجمع، از تلاش‌ها و زحمات هیئت مدیره قبلی تشکر کردند و بیان داشتند: «تعاونی اعتبار کارکنان اداری» با تکیه بر دانش، بهره‌مندی از تجارب گذشته، قانون‌مداری  و کار جمعی توانسته به اهداف خود دست یابد.

همچنین در سال ۱۳۹۵ با پیگیری‌های چند ساله، ساماندهی فعالیت‌های تعاونی و تطبیق سرفصل‌های حسابداری با سیستم‌های جدید، این تعاونی موفق به اخذ «مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران»  شد.

ساعی اعطای وام‌های قرض‌الحسنه  تا سقف ۱۵ میلیون تومان با اقساط ۳۰ ماهه به اعضای تعاونی را نشانگر  انضباط مالی و مشارکت گروهی اعضای تعاونی دانست و گفت: امیدوارم اعضای تعاونی بتوانند با همدلی و همراهی باعث کسب افتخار و ارتقا جایگاه این تعاونی در بین کارکنان شوند.

به اشتراک بگذارید
AtnaNews Telegram
اخبار مرتبط

برچسب ها
نظرات کاربران

یک نظر