کد خبر : 139057
تاریخ درج خبر : 1396/06/22
تغییر اندازه نوشته

ادامه روند جوان‌گرایی در وزارت علوم؛

علیرضا عبداللهی نژاد سرپرست روابط عمومی وزارت علوم شد

طی حکمی از سوی سرپرست وزارت علوم دولت دوازدهم، علیرضا عبداللهی‌نژاد استاد ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت علوم منصوب شد.

به گزارش عطنا، ظهر امروز، چهارشنبه، ۲۲ شهریورماه ۹۶ جلسه تودیع و معارفه مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم با حضور سید ضیاء هاشمی، سرپرست این وزارتخانه و جمعی از مسئولان آن برگزار شد.

در این جلسه سید ضیاء هاشمی طی حکمی علیرضا عبداللهی‌نژاد از استادان جوان، خوش‌نام و مجرب دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی را به این سمت منصوب کرد.

متن حکم انتصاب عبداللهی نژاد به شرح زیر است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می شوید.

در این حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و با توجه به نقش و اهمیت جایگاه خطیر روابط عمومی در دنیای ارتباطات، اطلاع رسانی، ارتباط مستمر با مردم و مسئولین و رسانه‌ها در پاسخگویی به مردم و نقش مهم و بی بدیلی که آن اداره کل در پیشبرد و اجرای راهبردها و برنامه‌های تبلیغاتی دولت تدبیر و امید برعهده دارد با همکاری و هماهنگی با کلیه معاونان و مدیران و همکاران وزارتخانه در اطلاع رسانی به موقع فعالیتهای انجام شده توسط دانشگاهیان بویژه در حوزه توسعه علمی کشور و امور فرهنگی موفق و مؤید باشید.

علیرضا عبداللهی‌نژاد، معاون اداری و مالی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و عضو هیئت علمی این دانشگاه است که نزدیک به دو دهه تجربه فعالیت خبری و روزنامه‌نگاری دارد. وی همچنین دانش‌آموخته دانشکده خبر و دارای دکترای تخصصی رشته علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبائی است.

از دیگر سوابق عبداللهی نژاد می توان به انجام فعالیت های روزنامه نگاری در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) و روزنامه های “انتخاب” و “ایران دیلی” اشاره کرد.

 پیش از این مهدخت بروجردی علوی، عضو هیئت علمی گروه ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم در دولت یازدهم بود که قبل‌تر نیز در زمان مصطفی معین، جعفر توفیقی و میلی منفرد مسئولیت این اداره کل را برعهده داشت.

گفتنی است این دومین بار متوالی است که عضوی از خانواده بزرگ دانشگاه علامه طباطبائی و متخصص رشته علوم ارتباطات اجتماعی به این سمت منصوب می‌شود.

به اشتراک بگذارید
AtnaNews Telegram
اخبار مرتبط

برچسب ها
نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد