کد خبر : 138549
تاریخ درج خبر : 1396/06/19
تغییر اندازه نوشته

گزارش تصویری/

آغاز ثبت‌نام قبول‌شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه علامه (۲)

ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ یکشنبه ۱۹ شهریورماه در دانشگاه علامه طباطبائی آغاز شده است.

به گزارش عطنا، بعد از گذشت تعطیلات تابستانی، دانشگاه علامه میزبان قبول‌شدگان کنکور سراسری سال گذشته در مقطع کارشناسی ارشد است که رشته‌های علوم انسانی این دانشگاه را انتخاب‌ کرده‌اند.

صبح یکشنبه مسئولان آموزش دانشکده‌های مختلف با تدارک دیدن مراکز خاص، پذیرایی و هماهنگی‌های لازم اقدام به ثبت نام از قبول‌شدگان کردند.

این در حالی بود که دانشکده‌ روان‌شناسی و علوم تربیتی به دلیل برخورداری از رشته‌های بیشتر، نسبت به سایر دانشکده‌ها شلوغ تر بود طوری که سالن انتظار مملو از دانشجوان و بعضاً خانواده‌های آن‌ها بود که شماره‌ در دست، منتظر بودند نوبتشان فرا برسد.

دانشجویان مختلف که پس از پشت سر گذاشتن ماراتن سنگین کنکور ارشد ۹۶ و انتخاب رشته‌ای که گاهی از روی اختیار بوده و گاهی از روی اجبار، حالا اینجا بودند؛ پشت میزهایی که هرکدام فرمی، عکسی یا سندی می‌خواستند که پرونده‌اش را ببندد و مسیر ورود به دانشگاهش را باز کند.

بعضی‌ها با پدر یا مادر آمده بودند و بعضی‌ها با چمدان‌شان. بعضی‌ها خوشحال بودند و کنجکاو و بعضی‌ها مبهوت و ساکت… عده‌ای از تفاوت‌های این دانشگاه با تصوراتشان می‌گفتند و عده‌ای اینجا را خانه امیال و آرزوها می‌خواندند.

عکس: مهدی جهانشاهلوراد- عطنا

به اشتراک بگذارید
AtnaNews Telegram
اخبار مرتبط

برچسب ها
نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد