کد خبر : 138163
تاریخ درج خبر : 1396/06/16
تغییر اندازه نوشته

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه علامه مطرح کرد:

امکان ثبت‌نام مجدد برای جاماندگان دانشگاه علامه

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی با تاکید بر این‌که دانشجویانی که بصورت الکترونیکی موفق به ثبت‌نام در این دانشگاه نشده‌اند، باید به صورت حضوری مراجعه کنند، گفت: در صورتی که تعداد جاماندگان بیشتر باشد، امکان تمدید ثبت‌نام الکترونیکی وجود دارد.

به گزارش عطنا، دکتر غلامرضا حداد در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب با تاکید بر اینکه ثبت‌نام دانشجویان در دانشگاه علامه طباطبائی به دو صورت الکترونیکی و حضوری صورت می‌گیرد، اظهار کرد: تمامی دانشجویان این دانشگاه (ورودی‌های جدید و قدیم) در تمامی مقاطع کارشناسی،‌ کارشناسی ارشد و دکتری باید ابتدا ثبت‌نام خود را بصورت الکترونیکی انجام داده و در زمان اعلام‌شده مدارک خود را بصورت حضوری به معاونت آموزشی دانشکده‌ها ارائه دهند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام الکترونیکی دانشجویان دوره ارشد در دانشگاه علامه طباطبائی به اتمام رسیده است، تصریح کرد: این دانشجویان باید در روزهای یکشنبه ۱۹ و دوشنبه ۲۰ شهریور ماه جاری با مراجعه به معاونت آموزشی دانشکده مربوطه مدارک خود را برای ثبت نام نهایی تحویل دهند.

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی همچنین خاطر نشان کرد:‌ دانشجویانی که در زمان مقرر موفق به ثبت نام الکترونیکی نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه حضوری به کارشناس مربوطه در معاونت آموزشی دانشکده محل پذیرفته شده و ارائه دلایل قانع‌کننده درخواست خود را برای ثبت‌نام در سامانه ارائه دهند، در صورتی که دلایل این دانشجویان از سوی معاونت آموزشی تایید شود، امکان ثبت‌نام مجدد به آنها داده خواهد شد.

حداد در پایان تاکید کرد: در صورتی که آمار دانشجویانی که موفق به ثبت‌نام الکترونیکی در دانشگاه نشده‌اند بالا باشد، امکان تمدید ثبت‌نام مجدد برای آن‌ها فراهم می‌شود.

به اشتراک بگذارید
AtnaNews Telegram
اخبار مرتبط

برچسب ها
نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد