کد خبر : 132724
تاریخ درج خبر : 1396/05/19
تغییر اندازه نوشته

رئیس دفتر هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد خبرداد:

ریاست «طهرانچی» در جلسه آینده هیات امنا تصویب می شود

رئیس دفتر هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد گفت:باتوجه به تعیین طهرانچی به عنوان سرپرست مجموعه دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران، در اولین جلسه هیات امنا که روز یکشنبه ۲۲ مردادماه برگزار خواهد شد، موضوع انتصاب وی طرح و پس از تصویب، به صورت رسمی فعالیت خود را در مسئولیت جدید آغاز خواهد کرد.

به گزارش عطنا به نقل از آنا، مجتبی علوی فاضل گفت: دکتر طهرانچی از چهره های برجسته علمی و دانشمند هسته ای کشور است کشور، وی یکی از برجسته ترین دانشمندان هسته ای، استاد تمام و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی است که حدود ۵ سال ریاست این دانشگاه را نیز در کارنامه خود دارد.

وی افزود: باتوجه به تعیین وی به عنوان سرپرست مجموعه دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران، در اولین جلسه هیات امنا که روز یکشنبه ۲۲ مردادماه برگزار خواهد شد، موضوع انتصاب وی طرح و پس از تصویب، به صورت رسمی فعالیت خود را در مسئولیت جدید آغاز خواهد کرد.

رئیس دفتر هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد تاکید کرد: با توجه به سوابق ارزشمند دکتر طهرانچی، شاهد ارتقاء هر چه بیشتر جایگاه علمی و پژوهشی این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های دانشگاهی با حدود سیصد هزار نفر دانشجو خواهیم بود .

به اشتراک بگذارید
AtnaNews Telegram
اخبار مرتبط

برچسب ها
نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد