در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه برگزار شد:

برپایی غرفه خیریه توسط انجمن‌های علمی زبان‌های فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی+ تصاویر

انجمن‌های علمی-دانشجویی زبان‌های فرانسه و آلمانی و زبان و ادبیات ترکی استانبولی در حیاط دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی غرفه‌هایی را برای کمک به فعالیت‌های خیریه برپا کردند.


پایان اولین دوره لیگ فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علامه طباطبائی؛

قهرمانی و نائب قهرمانی تیم‌های دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی+ تصاویر (۲)

تیم‌های فوتسال تربیت‌بدنی و علوم ورزشی هر دو از دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه علامه طباطبائی به ترتیب به مقام قهرمانی و نائب قهرمانی اولین دوره لیگ فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علامه طباطبائی رسیدند.


پایان اولین دوره لیگ فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علامه طباطبائی؛

قهرمانی و نائب قهرمانی تیم‌های دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی+ تصاویر (۱)

تیم‌های فوتسال تربیت‌بدنی و علوم ورزشی هر دو از دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه علامه طباطبائی به ترتیب به مقام قهرمانی و نائب قهرمانی اولین دوره لیگ فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علامه طباطبائی رسیدند.


گزارش تصویری/

برپایی غرفه انتظار در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه

غرفه انتظار به بهانه سالروز ولادت امام زمان‌(عج) به همت کانون قرآن و عترت و هیئت دانشجویی اصحاب عاشورایی دانشگاه علامه طباطبائی و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه برپا شد.


در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

ششمین دورهمی انجمن علمی-دانشجویی رونامه‌نگاری با موضوع «اهمیت خواندن و‌ نوشتن»

ششمین دورهمی علمی «انجمن علمی-دانشجویی روزنامه‌نگاری دانشگاه علامه طباطبائی» با موضوع «اهمیت خواندن و نوشتن» با حضور دانشجویان دانشکده ارتباطات دوشنبه، دهم اردیبهشت‌ماه در دفتر انجمن‌های علمی این دانشکده برگزار شد.


توسط بسیج دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه برگزار شد؛

«ضمان معاوضی» با ارائه عبدغیور دانشجوی دکترای حقوق خصوصی علامه

نشست علمی-حقوقی با عنوان «ضمان معاوضی» با ارائه پیمان عبدغیور، دانشجوی دکترای حقوق خصوصی دانشگاه علامه طباطبائی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه برگزار شد.


توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه برگزار شد؛

نشست «آشنایی با مبانی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران»

نشست «آشنایی با مبانی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران» توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


در وانفسای بحث فیلترینگ؛

عملیات نجات فایل‌های شخصی از تلگرام

اگر شما هم از آن دسته کاربران تلگرام هستید که هر روز با استرس نبودن این پیام رسان و از دست رفتن اطلاعات خود از خواب بلند می شوید، این گزارش درباره نحوه بک آپ گرفتن از اطلاعات تلگرام را از دست ندهید.


گفت‌وگو با محسن تنابنده؛

حواشی «پایتخت» سیاسی است/ داعش ایده خودمان بود

سرپرست نویسندگان و بازیگر مجموعه تلویزیونی پایتخت اظهار کرد: یک‌سال‌ونیم پیش قرار بود اثر سینمایی «پایتخت» را بسازیم و با داغ‌شدن ماجرای داعش، ایده جدیدی به ذهنمان رسید. این چیز عجیبی نیست. به دلیل فضای مسموم سیاسی، سودجویان دنبال این هستند که چه چیزی در کانون توجه قرار دارد که دقیقا آن را دستاویز قرار بدهند و بهانه‌ای شود که کسی را زیر سؤال ببرند.


مهدی جلیلی:

کیش، جزیره خسته و در حال دگردیسی

شهرها را می‌توان به موجودات زنده‌ای تشبیه کرد که با گذشت مدتی خسته می‌شوند و شروع به تغییر می‌کنند. کیش هم که امروز به شهر بدل شده است، از این قاعده مستثنا نیست. این جزیره هم‌اکنون جمعیتی حدود ۳۰هزار نفر از کیش‎وندان را در خود جای داده است که بخش قابل‌توجهی از این جمعیت را کارگران و فروشندگان تشکیل می‌دهند.


بررسی واکنش‌ها درباره برخورد با مادر دستفروش تنکابنی در فضای مجازی؛

«هشتگ، مادر دستفروش تنکابنی»/ مسئولان شهر تنکابن با حضور در منزل بانوی دستفروش از او عذرخواهی کردند

باز هم ضرب و شتم دستفروشی دیگر در یکی از شهرهای کوچک کشور. قصه تکراری درگیری با دستفروش‌ها توسط ماموران شهرداری این‌بار به زن دستفروش تنکابنی رسیده است؛ زنی که در کلیپی که به سرعت در فضای مجازی دست به دست می‌شود، از درگیری ماموران شهرداری با وی و ریختن سبزیجات بساطش در جوی آب می‌گوید.


منصور غلامی از رسیدگی به مسائل دانشجویان در شبکه اجتماعی می گوید؛

گوش شنوای وزیر علوم در «اینستاگرام»

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری یکی از افرادی است که حضور فعالی در اینستاگرام دارد او بعد از اینکه بر صندلی وزارت علوم نشست صفحه اینستاگرامش را باز کرد. با اینکه ۴ هزار فالوئر دارد اما سعی کرده درطی این مدت کوتاه در این شبکه اجتماعی فعال باشد و بی‌واسطه با دانشجویان حرف بزند.


آیا شواهدی از «چندجهانی» وجود دارد؟

آخرین مقاله هاوکینگ ۲ هفته قبل از فوت

استیون ویلیام هاوکینگ، کیهان شناس و فیزیکدان نظری برجسته بریتانیایی در واپسین روزهای عمرش در حالیکه در بستر بیماری بود، به همراه همکارش توماس هرتوگ (Thomas Hertog) فیزیکدان ۴۲ ساله بلژیکی، یک مقاله با نام “یک خروج آرام از تورم درونی”(A Smooth Exit from Eternal Inflation) نوشت.


دیدار جامعه قرآنی با خانواده شیهد اسلامیان امیری؛

 از تحصیل در دانشگاه علامه طباطبائی تا شهادت هنگام نماز

شهید قاسم اسلامیان امیری حافظ کل قرآن بود و در دانشگاه علامه طباطبائی زبان فرانسه می‌خواند اما در مدرسه به بچه‌ها قرآن درس می‌داد، با آغاز جنگه شد و ۱۱ بار مجروح شد و سرانجام در عملیات راهی جبهه والفجر۸ هنگام خواندن نماز به شهادت رسید.


صفحه 1 از 912345...قبلی »