یک خوابگاه، یک ضربان، یک نبض؛

تماشای بازی سرنوشت‌ساز در خوابگاه همت

معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در اقدامی مبتکرانه دیدار ایران و پرتغال آخرین بازی جام جهانی در گروه مرگ را به وسیله پروژکتور در سالن فوتسال خوابگاه شهید همت به نمایش گذاشت که با استقبال دانشجویان همراه بود.


از شمار دو چشم یک تن کم، وز شمار خرد هزاران بیش؛

مرحوم قانعی‌راد در قاب دوربین عطنا

آنچه در پی می‌آید گلچینی از نشست‌ها و مراسم‌هایی است که با حضور مرحوم استاد محمدامین قانعی‌راد، جامعه‌شناس دغدغه‌مند ایرانی برگزار شده و افتخار پوشش خبری آن نصیب عطنا شده است؛


مصطفی صابری حسین‌آباد:

از وسواس فکری چه می‌دانید؟

یاد بگیریم وسواس فکری هم در حال حاضر سهمی در زندگی ما دارد، به‌جای اجتناب از افکار در هرلحظه که منجر به تداوم آن می‌شود، در زمان مشخص به این افکار با نهایت پیامد اضطرابش بپردازیم تا به‌مرور کمتر و کمتر شود.


در مجتمع فرهنگی-آموزشی امام علی(ع) برگزار شد؛

تشییع پیکر شهید گمنام در مراسم شب قدر دانشگاه علامه طباطبائی+تصاویر

مراسم معنوی شب قدر (۲۳ رمضان) همراه با تشییع پیکر مطهر یک شهید گمنام پنجشنبه، ۱۷خرداد‌ماه در مسجد امام علی(ع) دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی هم در این شب در جمع دانشجویان حاضر شد و در این مراسم پر خیر و برکت شرکت کرد.


پایان اولین دوره لیگ فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علامه طباطبائی؛

قهرمانی و نائب قهرمانی تیم‌های دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی+ تصاویر (۲)

تیم‌های فوتسال تربیت‌بدنی و علوم ورزشی هر دو از دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه علامه طباطبائی به ترتیب به مقام قهرمانی و نائب قهرمانی اولین دوره لیگ فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علامه طباطبائی رسیدند.


پایان اولین دوره لیگ فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علامه طباطبائی؛

قهرمانی و نائب قهرمانی تیم‌های دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی+ تصاویر (۱)

تیم‌های فوتسال تربیت‌بدنی و علوم ورزشی هر دو از دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه علامه طباطبائی به ترتیب به مقام قهرمانی و نائب قهرمانی اولین دوره لیگ فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علامه طباطبائی رسیدند.


گزارش تصویری/

برپایی غرفه انتظار در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه

غرفه انتظار به بهانه سالروز ولادت امام زمان‌(عج) به همت کانون قرآن و عترت و هیئت دانشجویی اصحاب عاشورایی دانشگاه علامه طباطبائی و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه برپا شد.


در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

ششمین دورهمی انجمن علمی-دانشجویی رونامه‌نگاری با موضوع «اهمیت خواندن و‌ نوشتن»

ششمین دورهمی علمی «انجمن علمی-دانشجویی روزنامه‌نگاری دانشگاه علامه طباطبائی» با موضوع «اهمیت خواندن و نوشتن» با حضور دانشجویان دانشکده ارتباطات دوشنبه، دهم اردیبهشت‌ماه در دفتر انجمن‌های علمی این دانشکده برگزار شد.


توسط بسیج دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه برگزار شد؛

«ضمان معاوضی» با ارائه عبدغیور دانشجوی دکترای حقوق خصوصی علامه

نشست علمی-حقوقی با عنوان «ضمان معاوضی» با ارائه پیمان عبدغیور، دانشجوی دکترای حقوق خصوصی دانشگاه علامه طباطبائی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه برگزار شد.


توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه برگزار شد؛

نشست «آشنایی با مبانی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران»

نشست «آشنایی با مبانی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران» توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


در وانفسای بحث فیلترینگ؛

عملیات نجات فایل‌های شخصی از تلگرام

اگر شما هم از آن دسته کاربران تلگرام هستید که هر روز با استرس نبودن این پیام رسان و از دست رفتن اطلاعات خود از خواب بلند می شوید، این گزارش درباره نحوه بک آپ گرفتن از اطلاعات تلگرام را از دست ندهید.


گفت‌وگو با محسن تنابنده؛

حواشی «پایتخت» سیاسی است/ داعش ایده خودمان بود

سرپرست نویسندگان و بازیگر مجموعه تلویزیونی پایتخت اظهار کرد: یک‌سال‌ونیم پیش قرار بود اثر سینمایی «پایتخت» را بسازیم و با داغ‌شدن ماجرای داعش، ایده جدیدی به ذهنمان رسید. این چیز عجیبی نیست. به دلیل فضای مسموم سیاسی، سودجویان دنبال این هستند که چه چیزی در کانون توجه قرار دارد که دقیقا آن را دستاویز قرار بدهند و بهانه‌ای شود که کسی را زیر سؤال ببرند.


صفحه 1 از 912345...قبلی »