در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد؛

مجمع سالانه انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات

مجمع سالانه انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات سوم بهمن‌ماه با موضوع «حقوق شهروندی، ارتباطات و رسانه‌ها» در تالار شریعتی، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.


در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد:

چهارمین همایش ملی «پژوهش‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه ایران»

چهارمین همایش ملی «پژوهش‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه ایران» به مدت دو روز از 5‌ تا 7 دی‌ماه و با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس انجمن جامعه شناسی ایران برگزار شد.


در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد؛

سمپوزیوم علمی «اکنون، ما و شریعتی»

سمپوزیوم علمی «اکنون، ما و شریعتی» در دانشگاه تربیت مدرس در روز‌های یکم و دوم آذرماه با حضور استادان دانشگاه برگزار می‌شود.


به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تهران برگزار شد؛

نشست تهران در بستر مطبوعات و بزرگداشت استاد معتمدنژاد

مراسم بزرگداشت پروفسور کاظم معتمدنژاد، پدر علوم ارتباطات ایران و نشست تهران در بستر مطبوعات به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تهران با حضور فرزند آن مرحوم و جمعی از اصحاب فرهنگ و رسانه برگزار شد. 14 آذرماه سالروز درگذشت استاد برجسته علوم ارتباطات، پروفسور کاظم معتمدنژاد است که به سبب تلاش‌های فراوانی که در عرصه علمی کردن روزنامه‌نگاری و روابط عمومی در ایران داشت به «پدر علوم ارتباطات ایران» معروف شد.


با حضور شهیندخت مولاوردی برگزار شد؛

میزگرد «ایجاد ساختار مناسب برای توسعه و نظارت بر اجرای حقوق شهروندی»

حقوقدانان و فعالان حوزه حقوق شهروندی با حضور مولاوردیمیزگرد علمی-تخصصی «ایجاد ساختار مناسب برای توسعه و نظارت بر اجرای حقوق شهروندی»، دستیار رئیس جمهور در حقوق شهروندی در دانشگاه علامه طباطبائی به بررسی علمی-تخصصی « ایجاد ساختار مناسب برای توسعه و نظارت بر اجرای حقوق شهروندی» پرداختند.

 


به همت دبیرخانه سلسله نشست‌های علمی و عملی روابط عمومی ایران برگزار شد؛

چهارمین نشست «روابط عمومی؛ علم تا عمل»

چهارمین نشست از سلسله نشست‌های «روابط عمومی؛ علم تا عمل» با موضوع «ارتقاء جایگاه روابط عمومی در ایران» به همت دبیرخانه سلسله نشست‌های علمی و عملی روابط عمومی ایران  برگزار شد.


با اکران 6 فیلم برگزار شد؛

هفته فیلم مستند کارستان در دانشگاه علامه

در هفته فیلم مستند کارستان، فیلم‌های«طبرستانی‌ها»، «پازلی‌ها»، «پنبه تا آتش»، «شاعران زندگی»، «مادر زمین» و «بنیانگذار محک» در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه‌طباطبائی به نمایش درآمدند.


در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد؛

مراسم بزرگداشت استاد امیرناصر کاتوزیان

بزرگداشت استاد امیر ناصر کاتوزیان، پدر علم حقوق همزمان با سومین سالگرد درگذشت ایشان در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.


به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

هجدهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل

هجدهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با حضور 400 دانشجو از 51 دفتر این اتحادیه از سراسر کشور و سخنرانی 19 شخصیت سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و علمی از 29 مردادماه تا سوم شهریورماه در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد؛

نشست «آب و رویکرد‌های نو در گذر تاریخی ایران، یک دهه همکاری ملی آب»

نشست «آب و رویکرد‌های نو در گذر تاریخی ایران، یک دهه همکاری ملی آب» با حضور استادان جامعه‌شناسی، ارتباطات و کارشناسان حوزه آب دوشنبه 16 مردادماه در سالن خیام خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.


توسط جمعیت امام علی(ع) برگزار شد؛

همایش «قربانیان خاموش» با موضوع بررسی موارد کودک آزاری

همایش قربانیان خاموش با موضوع بررسی موارد کودک آزاری در محلات حاشیه و راهکارهای پیش رو، توسط جمعیت امام علی(ع) سه‌شنبه، ۱۰ مرداد‌ماه در سالن فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.


توسط انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات برگزار شد:

سمینار بین‌المللی رسانه و ارتباطات، تجربیات ایران و مالزی

«سمینار بین‌المللی رسانه و ارتباطات، تجربیات ایران و مالزی» با حضور استادان و کارشناسان حوزه رسانه و ارتباطات، توسط انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات به مدت سه روز در تهران برگزار شد.


نشست علمی رؤسای دانشگاه‌های برتر ایران و آلمان

نشست رؤسای دانشگاه‌های برتر ایران و آلمان روزهای دوشنبه و سه شنبه (12 و 13 تیرماه) در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد. این نشست با هدف بهبود بین‌المللی‌سازی و مدیریت همکاری‌ها بین دانشگاه‌های ایران و آلمان با حضور 15 دانشگاه از ایران و 9 دانشگاه از آلمان در دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد.


برگزاری اولین همایش ملی «تعالی خدمات عمومی» در دانشگاه علامه

اولین همایش ملی «تعالی خدمات عمومی» با همکاری دانشگاه‌های مختلف به میزبانی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.این همایش با همکاری دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی، تربیت مدرس، واحد علوم و تحقیقات و مسئولان دستگاه‌های اجرائی، همزمان با روز جهانی خدمات عمومی سازمان ملل متحد، ۱۲تیرماه در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

 


به همت دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری برگزار شد؛

نشست هم‌اندیشی استادان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه

نشست هم‌اندیشی استادان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی با موضوع «بررسی تحول و ارتقا علوم انسانی»، سه‌شنبه، 30 خردادماه در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


صفحه 1 از 212