در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

نشست «نگاهی به نظریه پسااستعماری»

نشست علمی «نگاهی به نظریه پسااستعماری» با معرفی کتاب «آخر زمان: پایان جهان غرب» با حضور محمدعلی مرادی، مرتضی کتبی و حسین میرزایی در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

نشست «سلبریتی‌گری؛ منطق دنیای امروز»

نشست «سلبریتی‌گری؛ منطق دنیای امروز» در دانشگاه علامه طباطبائی به همت انجمن علمی ارتباطات و همکاری پژوهشکده ارتباطات دانشگاه علامه در سالن همایش‌های دانشکده ارتباطات این دانشگاه برگزار شد.


در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

نشست «بازخوانی منشور حقوق شهروندی»

نشست «بازخوانی منشور حقوق شهروندی؛ حق اقتصاد شفاف و رقابتی، حق مسکن، حق مالکیت»  به همت دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی با مشارکت دانشگاه علامه طباطبائی در تالار دفاع دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه برگزار شد.


در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

اولین همایش بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی

اولین همایش بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی با حضور اعضای مجمع خیرین کشور و برخی از استادان این دانشگاه، 27 اردیبهشت‌ماه  در دانشکده اقتصاد برگزار شد.


با حضور دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی برگزار شد؛

نشست «درنگی بر جایگاه مطالعات میان حقوقی و میان‌رشته‌ای حقوق»

کتاب «جامعه‌شناسی حقوق عمومی» تالیف دکتر مهدی مهدوی‌زاهد، مدرس دانشگاه علامه طباطبائی با حضور شهیندخت مولاوردی، دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی و جمعی از استادان علم حقوق دانشگاه‌های تهران رونمایی شد.


در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

نقد و بررسی کتاب «گاه و بی‌گاهی دانشگاه در ایران»

کتاب «گاه و بی‌گاهی دانشگاه در ایران» با حضور مقصود فراستخواه، مولف اثر و استادان حوزه‌های مختلف علوم انسانی سه‌شنبه، 11 اردیبهشت در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی نقد و بررسی شد.


در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

همایش ملی «مسائل اجتماعی زنان»

«اولین همایش مسائل اجتماعی زنان» با حضور استادان و متخصصان مطالعات زنان کشور از ۱۰ اردیبهشت به مدت 2 روز در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


به همت گروه مطالعات رسانه پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی‌ برگزار شد؛

نشست «جهانِ ایرانیِ فضایِ مجازی در زمانه پساتلگرام»

نشست «جهان ایرانی فضای مجازی در زمانه پساتلگرام» به همت گروه مطالعات رسانه پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی‌، چهارشنبه، 5 اردیبهشت‌ماه در سرای شهید آوینی ‌برگزار شد.


در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

نشست «فناوری‌های نوین و عدالت بین‌المللی کیفری»

نشست «فناوری‌های نوین و عدالت بین‌المللی کیفری» از سلسله نشست‌های تخصصی دیوان بین‌المللی کیفری در تالار دفاع دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


به همت انجمن علمی روابط بین‌الملل دانشگاه علامه برگزار شد؛

نشست «بررسی چالش‌های مهاجران در ایران از نگاه امنیتی»

نشست «بررسی چالش‌های مهاجران در ایران از نگاه امنیتی» در دانشگاه علامه طباطبائی به همت انجمن علمی روابط بین‌الملل در تالار دفاع دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه برگزار شد.


در دانشگاه تهران برگزار شد؛

نشست «اعتراض، خیابان و رسانه»

نشست «اعتراض، خیابان و رسانه؛ درنگی بر سیاست‌گذاری ‌‌‌اجتماعی و سیاست‌گذاری رسانه‌ای در مواجهه با اعتراضات» به همت انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.


در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد:

رونمایی از کتاب «تلنگر» اثر ریچارد تیلر، برنده جایزه نوبل اقتصاد در سال ۲۰۱۷

نشست رونمایی، نقد و بررسی کتاب «تلنگر» اثر ریچارد تیلر، برنده جایزه نوبل اقتصاد در سال ۲۰۱۷ با حضور مترجم کتاب و استادان دانشگاه در سالن شهید ارشاد دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

نشست «گونه‌شناسی هنجاری منشور حقوق شهروندی»

نشست علمی «گونه‌شناسی هنجاری منشور حقوق شهروندی» به همت دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی و دانشگاه علامه طباطبائی با حضور استادان و پژوهشگران حقوقی و فرهنگی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه برگزار شد.


در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

نشست «نقش تعاونی‌ها در اشتغال و کارآفرینی»

نشست هم‌اندیشی اشتغال و کارآفرینی از طریق تعاونی با تاکید بر تعاونی‌های فارغ‌التحصیلان شنبه، 1 اردیبهشت برگزار شد.


در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه برگزار شد؛

نشست علمی «حکمروایی و توسعه پایدار سکونتگاه‌ها»

نشست علمی «حکمروایی و توسعه پایدار سکونتگاه‌ها» با حضور استادان دانشگاه‌های علامه طباطبائی، تربیت مدرس و شهید بهشتی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

مراسم بزرگداشت پروفسور داریوش فرهود

مراسم بزرگداشت پروفسور داریوش فرهود، استاد نخبه علم ژنتیک ایران و جهان با حضور استادان رشته‌های مختلف و علاقه‌مندان وی در سالن آمفی تئاتر دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی به پاس قدردانی از یک عمر فعالیت در عرصه ژنتیک، فرهنگ و اخلاق برگزار شد. در این مراسم، همچنین از بنیاد فرهنگی فرهود رونمایی شد.


در قالب سه‌شنبه‌های مشاوره‌ای برگزار شد؛

مناظره دانشجویی با موضوع «شکاف نسلی» در حضور استادان رشته مشاوره

نشست گپ‌وگفت مدیرگروه رشته مشاوره با دانشجویان به همراه مناظره دانشجویی با عنوان «شکاف نسلی و عوامل آن» در حضور دکتر آتوسا کلانترهرمزی، دکتر معصومه اسمعیلی و دکتر کیومرث فرحبخش، استادان رشته مشاوره و دکتر حمید علیزاده، استاد روان‌شناسی و دیگر استادان برگزار شد.


در دفتر مطالعات برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار شد؛

نخستین نشست تخصصی «بررسی پیش نویس لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری»

«پیش‌نویس لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری» با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، مشاور کمیسیون فرهنگی مجلس، اصحاب رسانه و مطبوعات و اساتید ارتباطات و حقوق در نشستی تخصصی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.


در سالن شورای دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

نشست استادان ارتباطات دانشگاه علامه و رئیس مرکز ملی فضای مجازی

ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور و رئیس مرکز ملی فضای مجازی با محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و برخی از استادان این دانشکده دیدار کرد و در نشستی به گفت‌و‌گو پرداختند.


به همت مؤسسه آموزشی و پژوهشی اشراق برگزار شد؛

همایش «اقتصاد فرهنگ؛ بررسی سیاست‌های آموزشی»

همایش «اقتصاد فرهنگ؛ بررسی سیاست‌های آموزشی» به همت مؤسسه آموزشی و پژوهشی اشراق در در سالن دکتر علی شریعتی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.


صفحه 1 از 3123