در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

مراسم بزرگداشت پروفسور داریوش فرهود

مراسم بزرگداشت پروفسور داریوش فرهود، استاد نخبه علم ژنتیک ایران و جهان با حضور استادان رشته‌های مختلف و علاقه‌مندان وی در سالن آمفی تئاتر دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی به پاس قدردانی از یک عمر فعالیت در عرصه ژنتیک، فرهنگ و اخلاق برگزار شد. در این مراسم، همچنین از بنیاد فرهنگی فرهود رونمایی شد.


در قالب سه‌شنبه‌های مشاوره‌ای برگزار شد؛

مناظره دانشجویی با موضوع «شکاف نسلی» در حضور استادان رشته مشاوره

نشست گپ‌وگفت مدیرگروه رشته مشاوره با دانشجویان به همراه مناظره دانشجویی با عنوان «شکاف نسلی و عوامل آن» در حضور دکتر آتوسا کلانترهرمزی، دکتر معصومه اسمعیلی و دکتر کیومرث فرحبخش، استادان رشته مشاوره و دکتر حمید علیزاده، استاد روان‌شناسی و دیگر استادان برگزار شد.


در دفتر مطالعات برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار شد؛

نخستین نشست تخصصی «بررسی پیش نویس لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری»

«پیش‌نویس لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری» با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، مشاور کمیسیون فرهنگی مجلس، اصحاب رسانه و مطبوعات و اساتید ارتباطات و حقوق در نشستی تخصصی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.


در سالن شورای دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

نشست استادان ارتباطات دانشگاه علامه و رئیس مرکز ملی فضای مجازی

ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور و رئیس مرکز ملی فضای مجازی با محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و برخی از استادان این دانشکده دیدار کرد و در نشستی به گفت‌و‌گو پرداختند.


به همت مؤسسه آموزشی و پژوهشی اشراق برگزار شد؛

همایش «اقتصاد فرهنگ؛ بررسی سیاست‌های آموزشی»

همایش «اقتصاد فرهنگ؛ بررسی سیاست‌های آموزشی» به همت مؤسسه آموزشی و پژوهشی اشراق در در سالن دکتر علی شریعتی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.


در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه‌ علامه طباطبائی برگزار شد؛

همایش بین‌المللی«ابعاد حقوقی-جرم‌شناختی تروریسم»

همایش بین‌المللی «ابعاد حقوقی-جرم‌شناختی تروریسم» با حضور استادان و کارشناسان داخلی و خارجی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه‌ علامه طباطبائی برگزار شد.


در پردیس تحصیلات تکمیلی خودگردان دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

کارگاه‌های زمستانه مطالعات علوم انسانی

کارگاه‌های زمستانه مطالعات علوم انسانی در پردیس تحصیلات تکمیلی خودگردان دانشگاه علامه طباطبائی با حضور حداد عادل، رئیس شورای تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.  


در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

همایش «امید اجتماعی در ایران»

نخستین همایش ملی «امید اجتماعی در ایران» با همکاری موسسه رحمان و نهادهای علمی، پژوهشی و مدنی، هفتم و هشتم اسفندماه در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه‌ برگزار شد؛

همایش ملی «بین‌المللی‌سازی آموزش عالی در ایران»

همایش ملی بین‌المللی‌سازی آموزش عالی در ایران، چهارشنبه ۱۸ بهمن در سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد.


در تالار دفاع دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

نشست علمی «معیارهای نظام بانکداری اسلامی و نقض حقوق شهروندان»

نشست علمی معیارهای نظام بانکداری اسلامی و نقض حقوق شهروندان در قالب نشست‌های کمک به حل مشکلات کشور با همکاری دبیرخانه دائمی کنگره بین‌المللی حقوق شهروندی 15 بهمن‌ماه در تالار دفاع دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.


در هتل کیش‌مهر فریدون کنار برگزار شد؛

دوره دو روزه مهارت افزایی مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه

دوره دو روزه مهارت افزایی مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی از چهارشنبه 4 بهمن‌ماه تا جمعه 6 بهمن‌ماه در هتل کیش‌مهر فریدون کنار با حضور حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

 

 

 


در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد؛

مجمع سالانه انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات

مجمع سالانه انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات سوم بهمن‌ماه با موضوع «حقوق شهروندی، ارتباطات و رسانه‌ها» در تالار شریعتی، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.


در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد:

چهارمین همایش ملی «پژوهش‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه ایران»

چهارمین همایش ملی «پژوهش‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه ایران» به مدت دو روز از 5‌ تا 7 دی‌ماه و با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس انجمن جامعه شناسی ایران برگزار شد.


در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد؛

سمپوزیوم علمی «اکنون، ما و شریعتی»

سمپوزیوم علمی «اکنون، ما و شریعتی» در دانشگاه تربیت مدرس در روز‌های یکم و دوم آذرماه با حضور استادان دانشگاه برگزار می‌شود.


به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تهران برگزار شد؛

نشست تهران در بستر مطبوعات و بزرگداشت استاد معتمدنژاد

مراسم بزرگداشت پروفسور کاظم معتمدنژاد، پدر علوم ارتباطات ایران و نشست تهران در بستر مطبوعات به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تهران با حضور فرزند آن مرحوم و جمعی از اصحاب فرهنگ و رسانه برگزار شد. 14 آذرماه سالروز درگذشت استاد برجسته علوم ارتباطات، پروفسور کاظم معتمدنژاد است که به سبب تلاش‌های فراوانی که در عرصه علمی کردن روزنامه‌نگاری و روابط عمومی در ایران داشت به «پدر علوم ارتباطات ایران» معروف شد.


با حضور شهیندخت مولاوردی برگزار شد؛

میزگرد «ایجاد ساختار مناسب برای توسعه و نظارت بر اجرای حقوق شهروندی»

حقوقدانان و فعالان حوزه حقوق شهروندی با حضور مولاوردیمیزگرد علمی-تخصصی «ایجاد ساختار مناسب برای توسعه و نظارت بر اجرای حقوق شهروندی»، دستیار رئیس جمهور در حقوق شهروندی در دانشگاه علامه طباطبائی به بررسی علمی-تخصصی « ایجاد ساختار مناسب برای توسعه و نظارت بر اجرای حقوق شهروندی» پرداختند.

 


به همت دبیرخانه سلسله نشست‌های علمی و عملی روابط عمومی ایران برگزار شد؛

چهارمین نشست «روابط عمومی؛ علم تا عمل»

چهارمین نشست از سلسله نشست‌های «روابط عمومی؛ علم تا عمل» با موضوع «ارتقاء جایگاه روابط عمومی در ایران» به همت دبیرخانه سلسله نشست‌های علمی و عملی روابط عمومی ایران  برگزار شد.


صفحه 1 از 212