با تشکیل کمیته نظارت و اجرایی؛

نتایج نهایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علامه اعلام شد

دور دوم انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکده‌های ارتباطات، ادبیات، علوم اجتماعی و خوابگاه گلعذاری دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد و در نهایت با تایید کمیته نظارت و اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان نتایج آرا اعلام شد.


محمدهادی عسکری:

جشنواره ملی حرکت باید مسیری برای پیوند انجمن‌های علمی با صنعت باشد

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: جشنواره ملی حرکت باید زمینه ساز ایجاد انگیزه‌ی جستجوی علمی، مسیری برای پیوند انجمن‌های علمی با صنعت و نیاز‌های جامعه و عرصه‌ای برای بروز و ظهور خلاقیت‌ها و ایده‌های مبتکرانه دانشجویان باشد.


توسط دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی اجرا می‌شود؛

چهارمین دوره طرح سهم من از ماه خدا

کانون خیریه دانشگاه علامه طباطبائی، با کمک دانشجویان و سایت اینترنتی خیرانت برای چهارمین سال متوالی طرح سهم من از ماه خدا را در جهت کمک به خانواده‌های نیازمند آغاز کرده است.


اختتامیه بخش دانشگاهی سی‌وششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم؛

دانشگاه علامه غرفه برتر دانشگاهیان در رمضان۹۷ +تصاویر

غرفه دانشگاه علامه طباطبائی در مراسم اختتامیه دستگاه‌ها و نهادهای دولتی نمایشگاه بین‌المللی، مقام برتر را در بین دانشگاه‌ها کسب کرد. معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی با ۲۰ طرح و برنامه قرآنی و سه نشست علمی و تخصصی با حضور استادان و با همکاری کانون‌های فرهنگی، هنری، ادبی و مذهبی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن حضور پرشوری داشته است.


در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم روی داد؛

درخشش دانشجویان علامه در شب‌های نورانی+تصاویر

تیم قرآنی دانشگاه علامه طباطبائی در مسابقاتی موسوم به شب‌های نورانی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که در محل برگزاری این نمایشگاه واقع در شبستان مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شد، توانست بالاتر از تیم‌های دانشگاه معارف و آزاد اسلامی مقام نخست مسابقات را از آن خود کند.


گزارش تصویری/

دور دوم انتخابات شورای صنفی دانشگاه علامه طباطبائی

انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکده‌های ارتباطات، ادبیات، علوم اجتماعی و خوابگاه گلعذاری دانشگاه علامه طباطبائی که با توجه به نتایج آرا به دور دوم کشیه شده بود، دوشنبه، ۷ خردادماه جاری برگزار شد.


توجه رهبری به روحیه‌ پرنشاط، زنده و با انگیزه دانشجویان‌؛

من هم انتقاداتی داشته و دارم+تصاویر

آیت الله خامنه ای «روحیه جوانی، احساس هویت اثرگذار ، انگیزه های ایمانی و آرمانی جریان‌های دانشجویی و مطالبه‌گری آرمان‌ها» را مایه امید به آینده خواندند و بر ضرورت «انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن» البته با توجه به ظرائف و لوازم آن تأکید و خاطرنشان کردند: باید با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات کشور، حرکت پرافتخار به سمت آرمان‌ها را با قدرت و شتاب بیشتر ادامه دهیم.


سخنان صریح یک دانشجو در دیدار رمضانی رهبری؛

«در یک کلام، راهکار در جمهوری اسلامی است»

«سحر مهرابی» نماینده مدیران مسئول در شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم در دیدار رمضانی جمعی از دانشجویان با رهبری گفت: ایران، این روزها شرایط حساسی را تجربه می کند. راهکار خروج از بحران، در یک کلام تعمیق دموکراسی است.


در مسجد امام علی(ع) دانشگاه علامه برگزار شد؛

مراسم افطاری بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی/ امضای نامه اعتراضی نسبت به عملکرد انجمن اسلامی آزاد‌اندیش+ تصاویر

مراسم افطاری بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در مسجد امام علی(ع) این دانشگاه برگزار شد. در این مراسم اعضای ادوار مختلف این تشکل بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء، افطار را در کنار هم صرف کردند.


هدی غفاری خبر داد:

دانشگاه علامه طباطبائی صاحب کانون دانش‌آموختگان می‌شود

مدیر برنامه ریزی و نظارت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی از راه‌اندازی کانون دانش آموختگان این دانشگاه در نیمه اول امسال خبر داد و گفت: با راه اندازی این مرکز می‌توانیم با بیش از ۷۸ هزار دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبائی ارتباط برقرار کنیم.


در سومین دوره مسابقات در اتاق بازرگانی ایران صورت گرفت؛

کسب مقام نخست موت‌کورت «داوری تجاری» توسط دانشجویان دانشگاه علامه

تیم دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی موفق به کسب جایزه اصلی و مقام نخست در میان بیست تیم حاضر در سومین دوره مسابقات شفاهی شبیه‌سازی داوری تجاری در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران شد.


حسین سلیمی بجستانی:

دستمزد‌های کار دانشجویی در دانشگاه علامه به ۳ برابر افزایش یافته است/ ۹۰۰ دانشجو در حوزه‌های مختلف مشغول به کار می‌شوند

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با اشاره به افزایش دستمزدهای پرداختی به دانشجویان در قبال کار دانشجویی گفت: مبلغ پرداختی به دانشجویان نسبت به سال گذشته به سه برابر افزایش یافته است.


زهرا بهرامن در اولین همایش «بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی»: (2)

محرومیت‌زدایی علمی-فرهنگی از «دشتیاری» درخشان‌ترین کار دانشجویان علامه

دبیر کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه طباطبائی در همایش بنیاد خیرین دانشگاه به ارائه گزارشی از فعالیت این کانون در منطقه دشتیاری پرداخت و گفت: توانستیم محرومیت‌زدایی علمی-فرهنگی را در محروم‌ترین منطقه آموزشی کشور، منطقه دشتیاری استان سیستان و بلوچستان به انجام برسانیم.


با تشکیل جلسه کمیته نظارت؛

انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علامه به دور دوم کشید+تصاویر و نتایج آرا

انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد و با توجه به نتایج آرا در دانشکده‌های ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی و دانشکده الهیات و معارف اسلامی، دانشکده ارتباطات، دانشکده علوم اجتماعی به دور دوم کشید که دوشنبه، ۷ خردادماه جاری برگزار می‌شود.


حسین سلیمی بجستانی:

شورای صنفی نمودی از مشارکت‌جویی جوانان است/ ۱۰۳ نفر در چهار شعبه اخذ رای رقابت می‌کنند

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با تشریح روند انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی با ابراز امیدواری از برگزاری پرشور این رویداد، اظهار کرد: تنها داوطلبان شورای صنفی دانشکده‌های ارتباطات، ادبیات، علوم اجتماعی و خوابگاه گلعذاری توانستند به حد نصاب لازم برسند که انتخابات ۱ خرداد در این شعب برگزار می‌شود.


صفحه 1 از 3212345...102030...قبلی »