برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸؛

دانشگاه علامه دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش می‌کند/ مهلت ثبت‌نام تا ۳۱ فروردین‌ماه

دانشگاه علامه طباطبائی ﺑﺮ اﺳﺎس آیین‌نامه «پذیرش بدون آزمون استعداد‌های درخشان در دوره تحصیلی دکترا» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از میان متقاضیان واﺟﺪ شرایط، ﺑﺮای سال تحصیلی ۹۸-۹۷، بدون شرکت در آزمون، دانشجوی دکتری پذیرش می‌کند. مهلت ارسال مدارک و ثبت نام دانشجویان واجد شرایط می‌توانند تا ۳۱ فروردین‌ماه است.


این فرم را پر کنید؛

کتابخانه دانشگاه برایتان کتاب می‌خرد

امکان ثبت سفارش و تهیه منابع اطلاعاتی از نمایشگاه بین‌المللی کتاب توسط کتابخانه مرکزی برای اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علامه‌طباطبائی.


با موضوع «ضرورت فلسفه در علوم ارتباطات»؛

پنجمین دورهمی انجمن علمی-دانشجویی روزنامه‌نگاری برگزار شد

پنجمین دورهمی انجمن علمی-دانشجویی روزنامه‌نگاری با موضوع «ضرورت فلسفه در علوم ارتباطات» با حضور دانشجویان رشته‌های مختلف دانشگاه علامه طباطبائی در دفتر انجمن‌های علمی دانشکده ارتباطات برگزار شد.


برای ۷۳۵ هزار داوطلب؛

کارت آزمون کارشناسی‌ارشد از امروز توزیع می‌شود

داوطلبان آزمون‌ ورودی دوره‌های‌ کارشناسی‌‌ارشد ناپیوسته‌ سال‌ ۱۳۹۷ و همچنین‌ بیست و سومین دوره المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور از امروز می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت آزمون خود را دریافت کنند.


جدول رشته های مورد نیاز؛

جزئیات بورس خارج دکترا اعلام شد/ رشته‌های علوم انسانی در صدر

متقاضیان بورس اعزام به خارج که در کنکور دکترای ۹۷ مجاز به انتخاب رشته هستند، می‌توانند با توجه به رشته‌های مورد نیاز اعلام شده در بورس شرکت کنند، تعداد ۷۳ نفر ظرفیت برای رشته‌های مورد نیاز بورس خارج دکترای سال ۹۷ اعلام شده است.


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد:

ظرفیت پذیرش دوره دکتری امسال ۱۳ هزار و ۶۶۵ نفر است

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ از فردا (پنچ شنبه ۳۰ فرودین ماه) گفت: ظرفیت پذیرش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (به غیر از دانشگاه آزاد اسلامی) جمعا ۱۳ هزار و ۶۶۵ است.


از امروز تا 31 اردیبهشت‌ماه؛

مهلت ثبت‌نام نقل و انتقال دانشجویان آغاز شد

دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال به سایر دانشگاه‌ها باید برای ثبت درخواست خود برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ از امروز شنبه اول اردیبهشت‌ماه مهلت دارند تا به سامانه سجاد مراجعه و نسبت به ثبت تقاضا اقدام کنند.


با دستور وزیر علوم؛

معاون فرهنگی وزیر علوم مامور بررسی حادثه اتوبوس دانشجویان دامغان شد

در پی وقوع سانحه امروز اتوبوس حامل دانشجویان دامغان که منجر به کشته شدن دو دانشجو و زخمی شدن چندین نفر دیگر شد، وزیر علوم ضمن اظهار تاسف از این حادثه، معاون فرهنگی این وزارتخانه را مامور رسیدگی این حادثه کرد.


در چارچوب مسابقات نهایی لیگ فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علامه؛

«تربیت‌بدنی» و «علوم ورزشی» فینالیست شدند+‌ تصاویر

مسابقات مرحله سوم یا نیمه نهایی لیگ فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علامه طباطبائی با برگزاری دو بازی در سالن ورزشی خوابگاه شهید همت این دانشگاه پیگیری شد که هر دو تیم دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی با شکست حریفان خود، راهی مسابقه فینال شدند.


رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

ایجاد جاده‌های سلامت و تندرستی در مجتمع‌های خوابگاهی دخترانه

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ایجاد جاده‌های سلامت و تندرستی در مجتمع‌های خوابگاهی دانشجویان دختر با هدف نشاط در بین این دانشجویان خبر داد و گفت: این طرح از سال جاری اجرایی می‌شود.


رئیس سازمان امور دانشجویان؛

تحصیل بیش از ۷۰ هزار دانشجوی ایرانی در خارج/ حذف مراجعه حضوری دانشجویان متقاضی ارز

مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تایید گواهی اولین سری دانشجویان متقاضی ارز خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال جاری هر دو هفته یکبار مدارک ۱۰۰۰ دانشجوی متقاضی دریافت ارز بررسی خواهد شد و این ظرفیت قابل افزایش است.


سخنگوی سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بیان کرد؛

جزئیات ثبت نام و مبلغ بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب ۹۷

همایون امیرزاده، سخنگوی سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از زمان دقیق ثبت‌نام دانشجویان و استادان برای دریافت بن کتاب تا اواخر هفته خبرداد و گفت: در این دوره از نمایشگاه برای دانشجویان و طلاب مبلغ یک میلیون ریال بن خرید کتاب در نظر گرفته شده است که از این میزان ۶۰ درصد آن از سوی دانشجو و ۴۰ درصد آن توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت خواهد شد.


نتایج اولیه کنکور دکتری ۹۷ منتشر شد؛

۱۷۳ هزار نفر مجاز شدند/ آغاز انتخاب رشته از ۳ اردیبهشت‌ماه

دکتر حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: از تعداد ۱۸۷ هزا و ۸۲۱ داوطلب حاضر ۱۷۳ هزار و ۷۶۳ داوطلب مجاز و تعداد ۱۴ هزار و ۵۸ نفر مجاز به انتخاب رشته نیستند. ۹۲.۵۲ درصد حاضرین در جلسه آزمون مجاز و ۷.۴۸ درصد غیرمجاز اعلام شدند و از این تعداد ۱۷۳ هزار و ۷۶۳ داوطلب تعداد ۷۵ هزار و ۷۵۹ نفر زن و ۹۸ هزار و ۴ نفر مرد هستند.


صفحه 1 از 3012345...102030...قبلی »