پنجشنبه، 4 بهمن 1397 03:40:04
آخرین اخبار

آرشیو اخبار

دسته بندی دانشجویی

به همت گروه مشاوره دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی برگزار شد: چالش‌های زندگی دانشجویی همراه با تئاتر آموزشی در دانشگاه علامه+ تصاویر

بخش اول از سلسله نشست‌های چالش‌های زندگی دانشجویی به سبک تئاتر آموزشی با عنوان «زندگی خوابگاهی» به همت گروه مشاوره دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی، مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبائی و انجمن علمی-دانشجویی مشاوره برگزار شد.

با حضور نماینده وزارت علوم؛ بررسی و داوری آثار جشنواره رویش داخلی دانشگاه علامه انجام شد

بررسی و داوری آثار جشنواره رویش داخلی با حضور نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مدیران و کارشناسان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی در دفتر این معاونت مورد ارزیابی قرار گرفت.

نشست بررسی ایمنی سرویس‌های دانشجویی و کارکنان برگزار شد؛ سلیمی بجستانی: امنیت وسایل نقلیه دانشگاه باید به‌صورت ماهانه کنترل شود

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در جمع کارشناسان بخش‌های مختلف این معاونت بر لزوم جدیت در امر بهداشت و ایمنی امور سرویس‌های ایاب و ذهاب، تغذیه، بهداشت محیط، اردوهای دانشجویی و مواردی از این قبیل تأکید کرد.

در واکنش به کاهش 40 هزار نفری ثبت نام آزمون دکترا؛ مجتبی شریعتی نیاسر: ظرفیت پذیرش دانشجویان دکترا در دانشگاه‌ها تغییر نکرده است

معاون آموزشی وزیر علوم، فناوری و تحقیقات گفت: ظرفیت پذیرش دانشجو دکترا سالانه با احتساب بخش دولتی بالغ بر ۲۲ هزار نفر است که در سال جاری این ظرفیت در دانشگاه‌ها تغییر نکرده است.

گزارش تصویری/ جشن «یلدای ادبیات» در دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه

جشن شب یلدای ادبیات با حضور استادان دانشگاه و هنرمندان و جمع پرشور دانشجویان در دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

گزارش تصویری/ مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره درون‌دانشگاهی حرکت

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت و تقدیر از برگزیدگان انجمن‌های علمی با حضور حسین سلیمی، رئیس دانشگاه و جمعی از اعضای هیئت علمی و دبیران و اعضای انجمن‌های علمی-دانشجویی در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

گزارش تصویری/ تریبون آزاد دانشجویی «اگر من رئیس دانشکده بودم» در دانشکده اقتصاد

تریبون آزاد دانشجویی با عنوان «اگر من رئیس دانشکده بودم» به ابتکار رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی با حضور دانشجویان طیف‌های مختلف در این دانشکده برگزار شد.

حمیدرضا مقامی بیان کرد: در ارزشیابی آثار ارسالی به جشنواره دانشجوی نمونه حداکثر دقت و کیفیت را اعمال کردیم

دبیر اجرایی بیست‌و‌هفتیمن جشنواره دانشجوی نمونه دانشگاه علامه طباطبائی با بیان اینکه برای رعایت عدالت در این جشنواره طبق آیین‌نامه صادرشده از سوی وزارت علوم حداکثر دقت و کیفیت ارزشیابی موردتوجه بوده است، گفت: کمیته داوران این جشنواره که متشکل از استادان برجسته دانشگاه علامه بودند، به ۲۰ شاخص برای گزینش دانشجویان نمونه در چهار حوزه آموزشی، فرهنگی، علمی و پژوهشی توجه کردند.

گزارش تصویری/ مراسم جشن شب یلدای دانشگاه علامه طباطبائی در پردیس دهکده

جشن شب یلدا روز یکشنبه، ۲۵ آذرماه با برنامه‌های متنوع و شاد در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

حسین سلیمی در «بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری»: دانشگاه علامه برای ارائه کمک و تسهیلات به دانشجویان نمونه آماده است

رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در جمع دانشجویان نمونه این دانشگاه گفت: به‌عنوان هیئت رئیسه دانشگاه علامه طباطبائی اعلام می‌کنم که هر حمایتی که در توان دانشگاه باشد جهت کمک به دانشجویان نمونه برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی و همچنین اعطای امکانات جهت ثبت شرکت‌های آنها صورت می‌گیرد.

حجت‌الاسلام صادق اکبری‌اقدم: خدا عنایت کند تا جزء راسخون در راه علم محسوب شویم

مسئول نهاد رهبری دانشگاه علامه طباطبائی در جمع دانشجویان نمونه این دانشگاه گفت: آنچه که برای شما دانشجویان به عنوان یک کنشگر علمی و فعال اجتماعی مطرح است، نقش‌آفرینی در جامعه و دانشگاه خودمان است اینکه کاری برای تحول علوم انسانی انجام دهید.

با برگزاری مراسم اختتامیه در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مدیریت و حسابدرای؛ نتایج بیست‌وهفتمین جشنواره دانشجوی نمونه دانشگاه علامه طباطبائی اعلام شد+ تصاویر

مراسم اختتامیه مرحله دانشگاهی بیست‌وهفتمین جشنواره دانشجوی نمونه دانشگاه علامه طباطبائی با تقدیر از ۷۰ دانشجوی شرکت‌کننده در این جشنواره در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری برگزار شد.

گزارش تصویری/ اختتامیه بیست‌وهفتمین جشنواره دانشجوی نمونه دانشگاه علامه طباطبائی

مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مرحله دانشگاهی بیست‌وهفتمین جشنواره دانشجوی نمونه دانشگاه علامه طباطبائی در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری این دانشگاه برگزار شد.

علیرضا امیدبخش در مجمع انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی؛ بی‌رغبتی به فعالیت‌ در انجمن‌های علمی-دانشجویی تنها به‌ضرر دانشجویان است

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی با اشاره به لزوم خواندن آیین‌نامه‌‌ها توسط فعالان انجمن‌های علمی-دانشجویی برای جلوگیری از مشکلات اجرایی، گفت: اعضای انجمن‌های علمی-دانشجویی خیلی با آیین‌نامه خود آشنایی ندارند و اگر همانند کانون‌ها قوانین خود را بدانند، کارشناسان و مدیران نمی‌توانند سلیقه شخصی خود را اعمال و با دلایل غیرموجه با برگزاری برنامه‌ها مخالفت کنند.

گزارش تصویری/ مجمع عمومی انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی

مجمع عمومی انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور مسئولان معاونت فرهنگی در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه برگزار شد.

حسین توکلی: نوبت دوم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ از ۲۸ بهمن‌ماه آغاز می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: نوبت دوم ثبت‌نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ از ۲۸ بهمن ماه امسال آغاز می‌شود و مهلت نوبت نخست نام‌نویسی در این آزمون امشب (شامگاه یکشنبه) به پایان می‌رسد.

در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه برگزار شد: نشست دبیران و استادان مشاور انجمن‌های علمی_دانشجویی با حضور مسئولان فرهنگی

وضیعت انجمن‌های علمی دانشکده در نشست دبیران و استاد مشاوران انجمن‌های علمی_دانشجویی با حضور مسئولان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بررسی شد.

حسین توکلی: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نمره منفی ندارد/۱۸ هزار نفر کارت ورود به جلسه دریافت کرده‌اند

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: تا کنون ۱۸ هزار نفر نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدام کرده‌اند و این آزمون نمره منفی ندارد.

گزارش تصویری/ بزرگداشت روز دانشجو توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی

بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی برنامه «آئین بزرگداشت روز دانشجو» را با حضور امیرحسین قاضی‌زاده، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به‌همراه اجرای برنامه استندآپ کمدی، برگزار کرد.

سلیمی‌بجستانی خبر داد: برگزاری مراسم معرفی و تقدیر از دانشجویان نمونه دانشگاه علامه طباطبائی

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی از برگزاری بیست‌و‌هفتمین دوره جشنواره دانشجویان نمونه در مرحله دانشگاهی این دانشگاه در روز ۲۵ آذرماه سال جاری با حضور رئیس دانشگاه، مسئولان و دانشجویان، در سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و حسابداری خبر داد.

حسین نقاشی درجمع دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی بیان کرد: اختلاف کانونی جریان محافظه‌کاری و آزادی‌خواهی/ انجمن‌های در سال‌های اخیر بیش از حد سیاسی بوده‌اند

دبیر اسبق انجمن دانشگاه تهران و مدیر جدید روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران، در ویژه‌برنامه ۱۶ آذرماه، گرامیداشت  روز […]